Święto ognia (wydanie filmowe)

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

🌟Premiera: 27.09.2022

Święto ognia - Jakub Małecki

Dzień dobry. Macie potrzebę posiadania tej samej książki w kilku wydaniach? Albo wymieniacie je na najnowsze okładki?

Szczerze mówiąc, nie przykładam uwagi do tego czy książka jest w starym czy nowym wydaniu, więc jeśli już ją mam, to nie wymieniam jej na najnowsze wydanie.

⬇⬇⬇

ŚWIĘTO OGNIA to fenomenalna, słodko-gorzka opowieść budząca ogrom najróżniejszych emocji.

Powieść czyta się na jednym wydechu, choć z początku musiałam przyzwyczaić się do stylu w jakim opowiedziana jest historia. Bowiem Jakub Małecki przedstawił ją z perspektywy Nastki, dziewczyny z porażeniem mózgowym, ale również oddał głos siostrze oraz ojcu. Dzięki temu miałam możliwość zagłębić się i poznania ich ścieżki życiowe.

Książka zachwyca, bo opowiada nie tylko o codziennym życiu osoby niepełnosprawnej, ale rozprawia o uczuciach, tajemnicach i wielkich ambicjach. To powieść o oddaniu, miłości oraz śmierci.

Informacje dodatkowe o Święto ognia (wydanie filmowe):

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2023-09-27
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Zobacz opinie o książce Święto ognia (wydanie filmowe)

Kup książkę Święto ognia (wydanie filmowe)

Błędy
Jakub Małecki0
Okładka ksiązki - Błędy

Ludzie się mylą. Czasem śmiertelnie. Tu ceną za błąd jest dusza. Groteska i brutalny horror w jednym - groza wkracza na brudne poznańskie osiedle. Ludzie...

Rdza
Jakub Małecki0
Okładka ksiązki - Rdza

Przyjaźń poddana wielkiej próbie i marzenie, które staje się ciężarem Lato 2002 roku. Czekając na powrót rodziców z wielkiego...