Szczątki

Dzisiaj do Was przychodzę z polecajką dla tych, którzy uwielbiają mroczne thrillery. Z książką, którą wręcz trzeba poznać i ją przeczytać. Obiecuję Wam, że nie zapomnicie jej na długo. Ze swojej strony mogę zagwarantować sporą dawkę emocji i mocnych wrażeń oraz napięcie sięgające zenitu od początku aż do samego końca.
🌿 Jednym z zakładów produkującym karmę dla zwierząt, pracownik dokonał makabrycznego odkrycia. W beczce z odpadami pływa ludzkie oko. Śledczy mają trudne zadanie z zidentyfikowaniu ofiary i odnalezieniu potencjalnego mordercy, gdyż brakuje jakichkolwiek śladów zbrodni. Kim była ofiara i dlaczego zginęła w tak bestialski sposób?🌿
Uwielbiam książki, które od samego początku wywołują dreszcz podniecenia i ekscytacji. "Szczątki" są jak nałóg narkotykowy, kiedy ich posmakujesz domagasz się o więcej. Uzależniasz się do tego stopnia od emocji i wrażeń, że nie jesteś w stanie dalej normalnie funkcjonować. Przy próbie odstawienia, ciało wręcz żąda i krzyczy z bólu, rozrywa je na strzępy, aby dostać więcej strachu, dreszczy i niepewności, a Wy będziecie wręcz domagać się tego cierpienia za wszelką cenę. Pan Krzysztof jest moim dilerem, który te emocje i napięcie mi dostarcza i dawkuje, a ja czekam tylko na więcej, bo nie mam dosyć.
"Szczątki" bez zbędnego wstępu z impetem wprowadzają nas w akcję, która jest rewelacyjnie poprowadzona. W taki sposób, aby czytelnika zainteresować i pozostawić jak najdłużej przy sobie, w moim przypadku aż do samego końca. Nie byłam w stanie nawet na moment oderwać się od czytania, bo tak pochłonęła mnie ta historia. Autor tak umiejętnie poprowadził fabułę i mylił wątki, że kilka razy zmieniałam typy mordercy i za żadnym razem nie trafiłam celnie. Dopiero zakończenie przyniosło rozwiązanie i to nie do końca, bo Pan Krzysztof zaserwował prawdziwą bombę z zapalonym zapłonem i niedokończonym wątkiem. Czekam na kolejną część z niecierpliwością, a pozostałe książki autora będę nadrabiać.
P.S Zastanawialiście się czasami, co tak naprawdę jest w tych puszkach którymi karmicie swoje zwierzęta?😉.

Informacje dodatkowe o Szczątki:

Kup książkę Szczątki

Druciarz
Krzysztof Jóźwik0
Okładka ksiązki - Druciarz

ŚMIERĆ ZAWSZE ZOSTAWIA PO SOBIE ŚLAD. Puławami wstrząsa kolejna popełniona z najwyższym okrucieństwem zbrodnia. Na terenie Zakładów Azotowych policjanci...

Chwasty
Krzysztof Jóźwik0
Okładka ksiązki - Chwasty

Seria brutalnych morderstw dokonanych ze szczególnym okrucieństwem jest zmorą dla prowadzących w Warszawie śledztwo policjantów i prokuratury. Zabójca...

Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;