Szkoła dla wybranych

Prestiżowa szkoła Redemtion Prep , robi selekcję wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju uczniów, których przyjmuje w swe progi. Uczniowie z całego świata są zbierani w szkole na odludziu, w środku lasu i czują się zaszczyceni dostając taką szansę od losu. Zgadzają się na odizolowanie od rodziny, mają z nią przez lata wyłącznie kontakt telefoniczny, godzą się na wiele ograniczeń, rygorystyczną dyscyplinę, na prowadzenie dziennika, w którym notują wszelkie swoje przeżycia i przemyślenia po to, żeby rządzący szkołą mogli ich kontrolować. Wszystko wydaje się idealne do czasu gdy znika Emma .
Rozpoczyna się śledztwo, przesłuchania, specjalna ekipa przeszukuje teren wokół szkoły, jak i samą szkołę ale Emmy nadal nie ma. Grupa uczniów zaczyna jej poszukiwania na własną rękę, Co odkryją?
Ta książka to nie jest zwykła , bagatelna młodzieżówka. To mroczna książka, pełna tajemnic, które odkrywa grupa uczniów. Nic nie jest takim jakie im się wydawało . Dlaczego tak naprawdę zostali wybrani? Czemu ta szkoła zebrała ich wszystkich? Jaki ma to cel ? Czy tylko Emma zna odpowiedź? Tego Wam nie napiszę, ale warto byście dowiedzieli się sami, bo to książka , która intryguje, wciąga i zaskakuje . Polecam.

Informacje dodatkowe o Szkoła dla wybranych:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-07-15
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Redemption Prep
Tłumaczenie: Mazurek Izabella
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Zobacz opinie o książce Szkoła dla wybranych

Kup książkę Szkoła dla wybranych

Między nami chaos
Samuel Miller0
Okładka ksiązki - Między nami chaos

Czy wolałbyś żyć z koszmarną prawdą, czy w błogiej nieświadomości? Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy, kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania...