Szmal pachnący ziołem

Na tę książkę czekałam dość długo i cieszę się, że wreszcie mogłam ją przeczytać!

Historią Walerii, która prowadzi spokojne życie u boku swojego męża i synka. Mężczyzna jednak jest bardzo zazdrosny i nie chce, aby Waleria gdziekolwiek wyjeżdżała. Po siedemnastu latach nieobecności jej brat wychodzi z więzienia, co zmienia całe dotychczasowe życie kobiety. Daje się wciągnąć w świat produkcji i handlu narkotykami. Wraz z tą pracą poznaje mężczyznę, z którym będzie łączył ją namiętny, lecz toksyczny romans. Prowadzi podwójne życie, ale nie zamierza się z niego wycofać, a ze spotkania na spotkanie czuje, że ta relacja staje się nałogiem.

To świat alkoholu, papierosów i innych używek, które pozwalają przetrwać noc. Cały czas towarzyszy ogromna namiętność, a ucieczka przed policją staje się zabawą.

Jestem pod wrażeniem, że w książce są również procesy hodowania roślinek, suszenie, obcinanie gałązek. Książka to lekka mieszkanka gatunków od kryminału po romans. Każdy z nich się dopełnia, co stwarza niesamowity klimat. Mamy również ciekawy wątek romantyczny, a dokładnie toksyczną relacje, z której bardzo trudno jest wyjść. Z jednej strony pragnie się tej osoby, ale z drugiej zadaję nam ona niesamowity ból. Do tego podwójne życie wcale nie ułatwia wyborów, a tylko je komplikuje.
Uważam, że to bardzo udany debiut i licze na więcej tak dobrze dopracowanych książek.

Okładka zachwyca, fabuła zachwyca, nie można niczego więcej oczekiwać tylko cieszyć się genialną książka. 😻

⭐⭐⭐⭐✨/5

Informacje dodatkowe o Szmal pachnący ziołem:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-12-15
Dodał/a opinię: kaniav_bookstagr

Zobacz opinie o książce Szmal pachnący ziołem

Kup książkę Szmal pachnący ziołem

Szmal pachnący koksem
Ewelina Pałecka0
Okładka ksiązki - Szmal pachnący koksem

Kontynuacja powieści Szmal pachnący ziołem. Zmęczona sześcioma latami prowadzenia nielegalnych interesów Waleria ma nadzieję, że wreszcie odnalazła w...