Szpilki z Wall Street

„Szpilki z Wall Street” – Iga Daniszewska

Olivia to zdecydowanie kobieta z charakterem. Pracuje dla wilka biznesu w biurze maklerskim. Jedyne co trzyma jej w tej pracy to doprowadzanie swojego szefa do szewskiej pasji, gdyż taki obrała sobie cel, który w pewnym sensie jest dla niej terapią. Notoryczne spóźnienia, które musi znosić Dylan to tylko jedne z wielu niedostosowań kobiety.

Olivia jest świetna w swoim fachu. Niestety parę lat temu została poddana cierpieniu, które do dnia dzisiejszego nie daje jej dobrze funkcjonować.

Czy będzie umiała stawić czoła przeszłości i zamknąć ją raz na zawsze szczelnie w szkatułce wspomnieć?

Dylan to wilk biznesu. Perfekcjonista. Na pierwszy rzut oka to groźny, nadęty dupek. Inni zazdroszczą mu takiej pracownicy, on niestety nienawidzi stukotu jej szpilek – stuk, stuk, stuk, który słyszy za każdym razem, gdy przekracza próg swojego biura. Ale jak to mówią, kto się czubi ten się lubi. Mimo iż Olivia działa na niego jak płachta na byka, to między tą dwójką zacznie coś iskrzyć.

Czy Dylan polubi stukot szpilek? 😉👠

Ta dwójka to jak woda i ogień. Jednak, gdy chodzi o pracę, to konkurencja nie dorównuje im do pięt. Są w stanie z każdym wygrać. On to czuje, a ona się tego nauczyła. Bez niej nie ma jego. Dlatego też mimo iż Olivia robi wszystko aby Dylan ją zwolnił, on nie posunie się do tego kroku

„Dylan Clark pod maską poważnego, zimnego biznesmena skrywał najlepszego człowieka, jakiego w życiu spotkałam.”

Historia, którą się pochłania. Bardzo zabawny romans biurowy. Olivia mogłaby nic nie mieć w lodówce, ale za nowe szpilki oddałaby nerkę 😁 Przeszłość będzie dla nich początkiem czegoś nowego. Dylan okaże się wsparciem, którego kobieta potrzebowała.

To co przeżyła Olivia w przeszłości sprawia, że pęka serce. Niestety ale pokazuje, co człowiek jest w stanie znieść, gdy w grę wchodzi „ślepa miłość”. Ważne, że udało się jej uciec i wrócić do normalności dzięki Dakocie, najlepszej przyjaciółce.

Momentami śmiałam się do łez dzięki sytuacjom i rozmowom, które miały miejsce w powieści.

Informacje dodatkowe o Szpilki z Wall Street:

Kup książkę Szpilki z Wall Street

Dziewczyna z biblioteki
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z biblioteki

Historia córki bohaterów bestsellerowej powieści Szpilki z Wall Street! Może się wydawać, że Lexi Clark, córka Dylana i Olivii, to typowa kujonka i dziewczyna...

Dziewczyna z zajęć malarstwa
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z zajęć malarstwa

Historia drugiej córki bohaterów Szpilek z Wall Street. Kaylee Clark poznaje Aidena Walkera na zajęciach z malarstwa. W ramach kary za udział w bójce...