Tajemnica z przeszłości

Zawsze mi powtarzano, że każda tajemnica, kłamstwo, przeszłość prędzej czy później da o sobie znać i wtedy miejmy nadzieję, że będą bardziej sprzyjające warunki do stawienia Im czoła. Spotykamy się przy drugiej części serii żuławskiej. Muszę zaznaczyć, że pierwszy i drugi tom jest równie dobry, ale jakoś ciut, ciut bardziej przemawia do mnie druga część może, dlatego że już znałam bohaterów z pierwszej części. Tak jak pierwszy tom książka, którą bierze się w każde miejsce byleby dowiedzieć się, co jest na następnej stronie, a to tylko na plus dla niej. Opisów książki jest pełno w Internecie, więc śmiało można zasięgnąć, info, o czym jest, a więc od razu nakreślę, że według mnie obowiązkowo jest przeczytać najpierw pierwszą część żeby zrozumieć drugą.

To, że na zaufanie trzeba sobie zasłużyć to każdy z was pewnie wie, ale Ewa ma naprawdę z tym kłopot. Dużo przeszła z byłym partnerem, co spowodowało brak zaufania do płci przeciwnej, ale to dowiecie się czytając pierwszy tom.

Tutaj zaufanie i miłość krąży wokół Kamila i Ewy. Ich związek naprawdę wygląda na coś wspaniałego, ale demony przeszłości depczą dziewczynie po piętach. Do tego dorzucić kolejnego amanta Antka, który zawzięcie podrywa Ewę oraz siostra Kamila, która nie przepada za nową miłością brata. Kochani mieszanka wybuchowa i istny rollercoaster.

Jak napisałam wcześniej demony przeszłości nigdy nie zapomną, nie dadzą spokoju, a tutaj takim kimś jest Agnieszka. Nie będę pisała, kim jest, po co przyjechała i czego chce, bo pozbawię was tych emocji, jakie ja miałam podczas czytania.

Każdy ma jakieś tajemnice, każdy zmaga się z jakimś problemem, a tutaj to wszystko zostaje wymieszane i przedstawione na tacy. Kochani zazdroszczę wam, że dopiero będziecie czytać pierwszy albo drugi tom tej serii, bo ja drepcze i czekam na trójkę.

Z całego serca dziękuję Wydawnictwu Otwartemu za egzemplarz do recenzji, bo emocji było od groma.

Informacje dodatkowe o Tajemnica z przeszłości:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2021-09-01
Dodał/a opinię: bookwmkesie

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Tajemnica z przeszłości

Kup książkę Tajemnica z przeszłości

Zakochana zakonnica
Sylwia Kubik0
Okładka ksiązki - Zakochana zakonnica

Patrycja to pełna energii i chęci do działania dziewczyna, która często angażuje się w pomoc przykościelną. Tam poznaje siostry zakonne i zaprzyjaźnia...

W cieniu wierzb
Sylwia Kubik0
Okładka ksiązki - W cieniu wierzb

Na wybaczenie i na miłość nigdy nie jest za późno. Czy Ewa i Kamil znajdą w sobie odwagę, by się o tym przekonać? W końcu nadeszło lato pachnące...