Ocean to nie miejsce, które może odwiedzić każdy, kiedy tylko chce, potrzeba do tego przygotowania podczas nauki nurkowania, niestety to wszystko zajmuje dużo czasu i trzeba się napracować, a dzięki najnowszej książce każdy będzie mógł zwiedzić ocean, kiedy tylko chce.
Tajemnice głębin oceanu to ciekawa pozycja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, wystarczy mieć tylko chwilę wolnego czasu oraz specjalną latarkę, która znajduje się w środku i już można po podglądać zwierzęta, które tam żyją. Na początku mamy krótki wstęp z kilkoma najciekawszymi faktami o oceanie, a dalej na każdej stronie opisy każdej części, która się w nim znajduje oraz wymienione ryby, które mieszkają w tym miejscu. Następnie mamy folie oraz czarną stronę, między nie wsadzamy specjalną latarkę dzięki, której oświetlamy sobie pewną część strony, podczas zabawy naszym zadaniem jest znalezienie wszystkich zwierząt, które znajdują się na liście obok.
Już dawno nie widziałam Zuzi aż tak zafascynowanej książką, na każdej stronie była zszokowana, jak to możliwe, ciągle mnie wołała, żebym też patrzyła, a następnie pokazała ją wszystkim członkom rodziny, zabrała nawet książkę do babci. Dzięki temu, że książka ma w środku spirale, można otwierać sobie ją na stoliku i nie trzeba przytrzymywać rączkami, tylko skupić się na ruszaniu latarką. Spędziłyśmy przy książce już dużo czasu, a i tak mamy jeszcze sporo do odkrycia, chociaż dla Zuzi największą tajemnicą było to, jak działa latarka.
Jeżeli szukacie nieszablonowej książki dla dzieci, dzięki której świetnie spędzicie wspólnie czas, to musicie mieć tą, sprawdzi się ona idealnie u młodszych, jak i starszych czytelników. Ja jestem zachwycona zarówno pomysłem wydania, jak i piękną, kolorową grafiką, która sprawia, że można poczuć, jakby się naprawdę w tym ocenie było.

Informacje dodatkowe o Tajemnice głębin oceanu. Podmorska wyprawa z latarką w ręku dla odważnych nurków:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2022-01-24
Tytuł oryginału: Flashlight Explorers: Deep, Dark Ocean
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Zobacz opinie o książce Tajemnice głębin oceanu. Podmorska wyprawa z latarką w ręku dla odważnych nurków

Kup książkę Tajemnice głębin oceanu. Podmorska wyprawa z latarką w ręku dla odważnych nurków

Kraina zagadek
Lisa Regan0
Okładka ksiązki - Kraina zagadek

Ta fantastyczna książka z łamigłówkami zapewni ci godziny wyśmienitej zabawy. To świetny sposób na twórcze, a jednocześnie dające ogromną przyjemność...

Lisa Regan0
Okładka ksiązki - Szkicownik szalonego wynalazcy, czyli najdziwniejsze pomysły na świecie i twoje własne niezwykłe projekty

,,Szkicownik szalonego wynalazcy" to wyjątkowa książka - historia najbardziej zdumiewających koncepcji w dziejach ludzkości, a także blok rysunkowy, w...