Taka miłość się zdarza

Klara to młoda kobieta, której życie przygotowało wiele nieprzewidzianych i zaskakujących niespodzianek.
Moja przygoda z młodą Klarą i jej perypetiami rozpoczęła się właśnie od książki "Taka miłość się zdarza", która jak się dopiero później dowiedziałam jest dalszymi losami dziewczyny, która przeżyła już swoją pierwszą miłość i została okrutnie porzucona przed planowanym ślubem. Niemniej jednak bez większego problemu odnalazłam się w losach bohaterów tej powieści.
Klara tworzy wraz ze Stasiem szczęśliwy i zgrany duet w życiu. Ich związek, mimo iż jest sprawą dość świeżą, to potrafią porozmawiać o wszystkim, wspierają się w trudnych życiowych chwilach i podejmowaniu decyzji.
Staszek nie miał łatwego życia, dlatego gdy Klara znajduje u niego tajemniczą kartkę podpisaną inicjałem M. postanawia jej wszystko wyjaśnić, nie ukrywając żadnych sekretów z przeszłości. Postanawia nie tylko powiedzieć o obecności siostry w jego życiu, ale również chce, aby Klara ją poznała.
Klara wraz z mamą i babcią postanawiają odnaleźć dziadka Staszka, który okazuje się, że żyje i ma się dobrze, a o istnieniu ich rodziny nie ma pojęcia. Dodatkowo w ich życiu niespodziewanie pojawia się szczęśliwa, aczkolwiek przez nikogo niespodziewana wiadomość. Staszek i Klara mimo tego, iż nie są ze sobą długo i nie zdążyli się jeszcze w pełni sobą nacieszyć, niebawem w ich życiu ma pojawić się nowy członek rodziny, ich potomek, z którego mimo wszystko niezmiernie się cieszą.
Bardzo lekka książka, która czyta się z wielką przyjemnością i bardzo sympatycznie. Ja mimo, iż zaczęłam od ostatniej części jestem pewna, że nadrobię pozostałe części i od podszewki poznam losy tych niezwykle sympatycznych bohaterów, którzy przypadli mi do gustu.
Zdecydowanie polecam dla wszystkich miłośników lekkiego pióra. Mi twórczość autorki przypadła do gustu, dlatego jestem przekonana, że to dopiero początek mojej przygody z jej literaturą.

Informacje dodatkowe o Taka miłość się zdarza:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020-01-22
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Tagi: bóg Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Taka miłość się zdarza

Kup książkę Taka miłość się zdarza

Miłość przyjdzie pocztą
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Miłość przyjdzie pocztą

MAGIA JEST W ZASIĘGU RĘKI! Hanna mieszka w Sulejówku i prowadzi sklep-kwiaciarnię ,,Dziewanna. Ładne rzeczy". Jest całkiem zwyczajną kobietą, która pragnie...

Spotkajmy się po wojnie
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Spotkajmy się po wojnie

Trzy pokolenia, dwie historie, jeden wspólny los. Piękna opowieść o miłości i wojnie. Anna Matkowska i Marcin Zieliński zaczynają nowe życie. Razem...