Tam, gdzie nie ma końca

Wielkie brawa dla autorek, które stworzyły fantastyczną powieść, która zachwyca swą historią, lekkością i świetnymi dialogami. Oj śmiałam się nieraz w głos podczas czytania.
Uwielbiam takie opowieści pełne ciepła, uczucia oraz emocje bohaterów są jak żywe, namacalne i autentyczne. To pasjonująca lektura pełna romantyzmu, o sile miłości, która mnie pochłonęła. Czyta się mega szybko, bo książka liczy sobie jakieś 200 stron, ale napisana jest przez świetne autorki. Ich pióro jest bardzo przystępne, lekkie i przyjemne w odbiorze. Nie zauważyłam różnicy w stylu pisania i za to podziwiam autorki, które tak świetnie się uzupełniały. Okładka jest cudowna i przyjemna dla oka.
Dyrektorka szkoły Rachel została porzucona przez narzeczonego. Załamana dziewczyna za radą matki wyjeżdża na Dominikanę by odreagować i zapomnieć o tym co ją spotkało. Po przylocie okazuje się, że pech ją nadal prześladuje i jej rezerwacja została anulowana. Na szczęście z opresji wybawia ją William. Ten mężczyzna zamieszkał na Cabarete by zapomnieć o pracoholizmie i wyścigu szczurów w korporacji, w której pracował. Tu odnalazł szczęście i spokój, którego bardzo potrzebował. Zaintrygowany załamaną kobietą postanawia, że uprzyjemni jej urlop i pozwoli nacieszyć się urokami i atrakcjami tej wyspy.
Czy pobyt Rachel będzie należał do udanych? Czy uczucie, które kiełkuje pomiędzy bohaterami ma jakąś przyszłość? Jak potoczą się ich losy?
Z całego serca polecam tę książkę na wakacyjny relaks, ale i nie tylko. Przy tej lekturze nie można się nudzić, uprzyjemni czas i pozwoli odpocząć. Mnie ta powieść zachwyciła i miałam niezły ubaw podczas czytania. Zmusiła mnie również do refleksji i zadumy. Czy pogoń za dobrami materialnymi ma sens? Czy powinniśmy być bardziej otwarci na zmiany? Czy nie zapominam o czasie na wypoczynek i spędzaniu miłych chwil z rodziną? Czy nie zaniedbuję ich? Wiadomo, że takich pytań jest zbyt wiele, by od razu na wszystkie odpowiedzieć. Czasem warto jest zaryzykować i odmienić swoje dotychczasowe życie, bo takie zmiany mogą nam wyjść na dobre.

„Każdy koniec, jest początkiem czegoś nowego”.

Informacje dodatkowe o Tam, gdzie nie ma końca :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-07-01
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Tam, gdzie nie ma końca

Kup książkę Tam, gdzie nie ma końca

Ktoś taki jak Ty
Ewa Pirce0
Okładka ksiązki - Ktoś taki jak Ty

Patrick to człowiek żyjący według ustalonych przez siebie zasad. Planuje każdy dzień i nienawidzi zmian. Cechuje go drobiazgowość, skrupulatność i... miłość...

Zaprojektowany układ 2
B. K. Staron0
Okładka ksiązki - Zaprojektowany układ 2

Wystarczyło pełne pasji spojrzenie, żeby wzniecić zapomniane potrzeby. Wystarczyła odrobina uwagi, żeby postawić wszystko na jedną kartę. Susan wiele...