Tancerz. Sensualny rytm. Faceci do wynajęcia. Tom 9

💃Recenzja💃

Premiera 24.08.2022 r.

„Tancerz. Sensualny rytm” – Nana Bekher

Sensualny taniec. Próba naprawy związku. Odbudowanie pewności siebie. Poczucie wolności, kobiecości i dzikości. Nowe przeżycia = nowe życie.

Eliana, młoda mama i żona. Cały swój czas poświęca mężowi, domowi i ukochanemu synkowi. Niestety w małżeństwie nie dzieje się najlepiej, przez zdradę ciężko jest jej znowu zaufać. Dlatego planuje naprawę. Kurs tańca. Czuje się na nim jak rybka w wodzie. Działa na nią antystresowo, pozwala na wydobycie kobiecości, delikatności i dzikości. Kiedy tańczy czuje się wreszcie sobą. Cały czas to widać, a jej uśmiech jest idealnym przykładem. Jest kobietą silną, umie wiele znieść dla dobra rodziny, ale ma swoje granice. Kiedy ktoś je przekroczy nie będzie się szczypać.
Filip, młody tancerz, dla którego nic poza nim nie istnieje. Jednak jego życie wcale nie jest takie różowe jakby się mogło wydawać. Obwinia się o coś co w sumie nie było jego winą. Teraz próbuje odpokutować swoje winy. Jeśli chodzi o jego pasję i za razem pracę, mocno widać, że to jest coś w czym czuje się naprawdę dobrze. Jego ruchy są precyzyjne, mocne i przyciągające. Jest bardzo dobrym nauczycielem, umie przekazać wiedzę, jest przy tym cierpliwy i wyrozumiały. Nie można nazwać go kobieciarzem, ma swoje priorytety, którymi się kieruje, ale nie bawi się kobietami. Jednak jeśli jego serce zdobyłaby jakaś kobieta, to był by wspaniałym przyjacielem, kochankiem i partnerem.

Połączył ich dzięki i namiętny taniec. Dogadują się w nim wyśmienicie. Rozumieją się idealnie. Potem zaczynają wkraczać inne uczucie: pożądanie, wzajemna troska, przyciąganie i może nawet miłość. Chemia była mocno wyczuwalna, wszystko szkło w odpowiednim tempie. Nie ma drastycznych przemian. Miło się patrzyło na to jak stają się sobie coraz bliżsi.

Autorka stworzyła historię, która kipi od tańca. Jest on ukazany w różnych rodzajach. Bohaterowie nie skupiają się na jednym rytmie, ale próbują co róż to nowych. Widać w nich pasję i namiętność. Taniec jest opisany w bardzo szczegółowy sposób, prawie jak bym go widziała. Brawa dla autorki, ponieważ nie każdy umie tak ciekawie i namiętnie przedstawić sport jakim jest taniec. Ponadto fabuła sama w sobie jest bardzo nieprzewidywalna i dużo się w niej dzieje. Byłam zaoferowana tym co się tam wydarza. Wszystko tworzy całość, od której nie można się oderwać.
Gorące i namiętne sceny powodują szybsze bicie serca, ogromne rumieńce na twarzy i przyjemne ciepło. Jedne z nich są bardzo delikatne, a inne ociekają od niegrzecznych i pikantnych posunięć i słów. Zdecydowanie nie mogę na nie narzekać.
Kolejny Facet do wynajęcia który skradł moje serce i teraz wiem, że muszę się zabrać za wcześniejszych. I mam głęboką nadzieję, że już niedługo poznamy kolejnego niezwykle seksownego i opiekuńczego faceta do wynajęcia. Przy takich niegrzecznych książkach nuda nigdy nie grozi a nawet wywołuje skrajne uczucia.

9,5/10 🔥

Kup książkę Tancerz. Sensualny rytm. Faceci do wynajęcia. Tom 9

Nie zapomnisz tych świąt
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Nie zapomnisz tych świąt

Caden po śmierci matki wraca do rodzinnego miasta. Zatrzymuje się u ojca, który kiedyś porzucił jego i matkę. Zamierza zniszczyć poukładane życie mężczyzny...

Passion. Love&Wine #2
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Passion. Love&Wine #2

Zakazane uczucie, rodzinne sekrety i urokliwy pensjonat z winnicą Grant Tumbler po rozstaniu z narzeczoną sprzedaje dom w Atlancie, zostawia firmę pod...