Teija. Krótko i nieszczęśliwie

Tom 2 cyklu Teija

Uwielbiam książki, w których dużo się dzieje. A jeśli jest jeszcze, połączenie romansu z wątkiem kryminalnym, to jestem absolutnie zachwycona, bo wiem, że będzie ciekawie 😍 Autorka absolutnie mnie nie zawiodła, przeciwnie 😍 mam jeszcze większy chaos w głowie, a lista osób, które podejrzewam o najgorsze jest co raz dłuższa 🤣🙈 II tom serii Teija jest tak samo ciekawy i porywający jak część I. Dlatego z taką przyjemnością go przeczytałam w tak krótkim czasie ;) a co znajdziemy w tej części? O tym co nieco poniżej ;) ⬇️⬇️

May boryka się z wieloma problemami i bardzo trudną przeszłością. Nie tylko Teija zagraża jej i jej bliskiemu otoczeniu ale także skrywane przed wszystkimi tajemnice, które wiążą się z ogromną traumą. Dziewczyna wie, że może polegać na swoim ukochanym - Jase, jednak boi się komukolwiek zaufać. Ze wszystkim chce poradzić sobie sama, choć niejednokrotnie bywa to bardzo trudne do zrealizowania. Nie chce narażać mężczyzny na niebezpieczeństwo oraz zniszczyć tego, co się pomiędzy nimi rozwija. Okazuje się, że oboje skrywają sporo tajemnic. Ich wspólna droga do szczęścia nie jest jednak usłana różami. Jest pełna wybojów, zakrętów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Kiedy już wydaje im się, że przysłowiowy happy end może pojawić się na horyzoncie, Teija ponownie wkracza do akcji. Udowadnia im, że szczęśliwe zakończenia istnieją tylko w bajkach. A realne życie jest pełne bólu, cierpienia i śmierci. Nagle okazuje się, że zaczyna się walka o wszystko. O czas i o życie... A z tego pojedynku tylko jedna strona może wyjść zwycięsko. Komu uda się zatem wygrać tę nierówną walkę? Czy May pokona swoje lęki? Czy Jase będzie naprawdę takim księciem, o jakich dziewczyna czytała w książkach? I przede wszystkim co zaplanował/ zaplanowała Teija by zniszczyć życie młodej, mocno poturbowanej przez życie dziewczyny? Odpowiedzi na te pytania powinniście znaleźć podczas czytania lektury.

Muszę powiedzieć, że z dużą niecierpliwością czekałam na tę część. Autorka zostawiła mnie w poprzednim tomie z mnóstwem pytań bez odpowiedzi oraz sporym napięciem. W tej części, rozwiązały się tylko niektóre kwestie, jednak dalej jest całe mnóstwo tajemnic i niedomówień. Powiem wam, że moja lista podejrzanych znacząco się wydłużyła i mam jeszcze większy mętlik w głowie. 🙈Bardzo mi się podoba to, że tutaj nic nie jest oczywiste. Rozwiązanie nie jest podane na tacy. Przeciwnie, jest bardzo zagmatwane, tajemnicze i jeszcze bardziej intrygujące. Dzięki temu publikację czyta się z bardzo dużym zainteresowaniem. Cała fabuła jest na tyle wciągająca, że lecimy strona po stronie nie wiadomo kiedy. Mi zajęło przeczytanie tej pozycji zaledwie 2 dni, choć książka liczy ponad 300 stron. To powinno być dla Was zatem najlepszą rekomendacją ;) Ciężko się oderwać a jednocześnie znajdziemy tutaj wszystko co dobre. Jest i romans, i tajemnice i zagadki i ten wątek kryminalny, dzięki któremu cała historia tworzy spójną całość. Jeśli zatem lubicie niebezpieczeństwo, adrenalinę, napięcie oraz trudną miłość, sięgnijcie po tę lekturę. Myślę, że się nie zawiedziecie. Ja jestem bardzo zadowolona z poznania tej publikacji i z niecierpliwością czekam na kolejny tom 💜💜 Mam nadzieję, że wasze odczucia po lekturze będą podobne do moich ;) dziękuję Wydawnictwo WasPos za egzemplarz do recenzji. Polecam i przyznaję 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów. 🖤🖤

Informacje dodatkowe o Teija. Krótko i nieszczęśliwie:

Kup książkę Teija. Krótko i nieszczęśliwie

Teija. Czarna róża
Alexandra Claire0
Okładka ksiązki - Teija. Czarna róża

Przeprowadzka z bratem do nowego miasta. Pójście na studia i do wymarzonej pracy. Ucieczka od przeszłości. Rozpoczęcie nowego rozdziału. Dla May Shannon...