Lato czas wspaniałej zabawy i beztroski. Dla Elle nie do końca. Wiadomość o przyjęciu na uniwersytet, na który nawet nie śmiała marzyć, że zostanie przyjęta, zmusza ją do podjęcia niełatwej decyzji. Ma niewiele czasu, aby zdecydować czy wybrać Harvard i być blisko miłości swojego życia - Noaha, czy zrobić tak jak miała w planach do tej pory, czyli studiować wraz z przyjacielem Lee w Berkeley. Od jej decyzji wiele zależy. Jednak lato to nie tylko podjęcie tej ważnej decyzji. Elle i Lee listę szalonych rzeczy, jakie kiedyś zamierzali wspólnie zrobić. Pora tego dokonać. Czy się uda? Jaką decyzję podejmie Elle? Jak zareagują na nią Noah i Lee?
Historia nawet ciekawa, dość wciągająca. Nie znajdziemy w niej wielkich emocji, nie pozostanie z nami na wiele tygodni, a jednocześnie doskonale nada się na leniwe popołudnie, kiedy mamy ochotę się po prostu się odprężyć z książką.
Elle jest ciekawą bohaterką, przed którą niełatwe decyzje. Ma plany, marzenia i problemy, jak wielu ludzi w jej wieku, jednak ma obok siebie ludzi, dzięki którym wszystko jest łatwiejsze. Jest bohaterką dającą się lubić.
Książkę czyta się dość szybko, to pozycja na jedno popołudnie. Ze swojej strony polecam.
Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA
Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2021-08-11
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN:
Liczba stron: 384
Tytuł oryginału: The Kissing Booth #3: One Last Time
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Ilustracje:Netflix 2021
Dodał/a opinię:
Anna Kaczor