To mnie zabije

Poznajemy 22-letnią Matyldę,  która pracuje na sekskamerkach. Kiedy jej pozycja na popularnej platformie spada postanawia zrobić wszystko,, by wyeliminować konkurencję i wrócić na szczyt. Zostaje wciągnięta w niebezpieczną grę. Ktoś porywa i brutalnie wykorzystuje młode kobiety.
Do czego posunie się Matylda?
Kto jest porywaczem? Jakie tajemnice znają uprowadzone kobiety? Kim jest Leon?

"To mnie zabije" to wstrząsająca historia, w której autor porusza ciężkie tematy. Sekbiznes, uzależnienie, handel żywym towarem, pornografia, sprzedawanie własnego ciała online. Autor pokazuje, że na świecie jest wiele niebezpieczeństw czyhających na młode osoby, które poszukują zrozumienia oraz miłości.
Autor stworzył kontrowersyjną fabułę, od której nie mogłam oderwać się.  Mroczny i brutalny świat seksbiznesu przenosi nas do sekskamerek, gdzie erotyka nie zna granic.
To lektura, która daje do myślenia i pokazująca jak młode osoby wciągnięte w łatwy zarobek mogą upaść i uzależnić się od używek szukając ukojenia. Podczas czytania odczuwałam niepokój i niepewność,  bo nie wiadomo, co wydarzy się na następnych stronach powieści.
Niby jest to fikcja literacka, ale aż ciarki przechodzą po skórze na samą myśl, że to mogłoby wydarzyć się w życiu realnym.
Świetnie wykreowani bohaterowie oraz i mistrzowsko skonstruowana intryga.
Nie będziecie nudzić się.  Gwarantowane emocje.  Wciągająca, przerażająca i szokująca historia.
Nie odłożycie tej książki dopóki nie poznacie zakończenia powieści.
Jeśli jesteście fanami kontrowersyjnych i mocnych lektur to ta dostarczy Wam mnóstwo emocji oraz wrażeń.  Zapewniam,  że przepadniecie.
Lubię styl autora i będę czekała na jego kolejne książki.

Polecam!

Informacje dodatkowe o To mnie zabije:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-02-01
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce To mnie zabije

Kup książkę To mnie zabije

Dziennikarz
Maciej Kaźmierczak0
Okładka ksiązki - Dziennikarz

Brawurowy thriller psychologiczny autora znanego pod pseudonimem Poważny Postczłowiek prowadzącego profil Lepiej nie będzie.Eryk Prus, łódzki dziennikarz...

Zwierzyna
Maciej Kaźmierczak0
Okładka ksiązki - Zwierzyna

Przerażające myśli, paranoje, lęki. Surrealistyczne światy, w których zatraca się swoje człowieczeństwo, przestaje rozumieć, czym jest dobro, a...