To nie jest, do diabła, love story!

Prawie każda kobieta marzy o miłości jak z bajki, mężczyźnie o nie przeciętnej urodzie, który zawsze będzie przy nas i będzie nas wspierał na każdym kroku, niestety nie wszystkie kobiety to dostają, ale za to wszystkie o takiej miłości mogą poczytać.
Ella to bardzo zaradna dziewczyna, wie czego chce od życia i i konsekwentnie realizuje swój plan dotyczący jej przyszłości, do czasu aż na jej drodze staje Jonasz, chłopak który potrafi zamieszać w głowie nie jednej dziewczynie. Ella zgrywa niedostępną i stara się od niego trzymać z daleka ponieważ czuje że Jonasz jej się podoba, ale los próbuje spłatać im figla i sam pcha ich sobie w ramiona.
Od samego początku czuć w tej książce przyjazny klimat, a to dzięki na prawdę sympatycznym bohaterom. Ella to dziewczyna na której miejscu pewnie chciałaby być niejedna nastolatka, mieszka sama a jej rodzice wszystko finansują, może robić co chce, oczywiście jeżeli jest to zgodne z planem który narzucili jej rodzice. Pomimo tej całej sielskiej atmosfery dziewczyna jest bardzo samotna i zagubiona, marzy o prawdziwej rodzinie. Jonasz za to ma cudowną, ciepłą rodzinę na którą zawsze może liczyć, jest bardzo przystojny i wykorzystuje to zmieniając dziewczyny jak rękawiczki ale przy tym potrafi ich nie krzywdzić, kiedy jest pewien swoich uczuć jest wierny tylko jednej dziewczynie.
Bardzo podoba mi się to że pomimo tego że Jonasz jest podrywaczem, jest przy tym wszystkim naprawdę mężczyznom z zasadami dlatego nie da się go nie lubić, razem z Ellą mogliby stworzyć na prawdę udany związek.
Ta historia mnie oczarowała, jest pełna zwrotów akcji, wciągająca i temperamentna a przy tym bardzo subtelna, nic nie dzieje się tu na siłę, to wszystko co jest opisane w tej książce nie jest nachalne tylko takie spokojne i właściwe, nie przerysowane i zbytnio wulgarne.
Tak jak każda dobra książka i ta również zostawiła po sobie niedosyt, jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów i wyobrażam sobie co będzie dalej, a najchętniej już dziś sięgnęłabym po część drugą.

Informacje dodatkowe o To nie jest, do diabła, love story! :

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2020-04-15
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Zobacz opinie o książce To nie jest, do diabła, love story!

Kup książkę To nie jest, do diabła, love story!

To nie jest, do diabła, love story! (2)
Julia Biel0
Okładka ksiązki - To nie jest, do diabła, love story! (2)

Pełna ciętego humoru i niebanalnego uroku seria, w której się zakochasz! Ella - jest niczym creme brulée - w środku rozpływająca się słodycz zamknięta...

Be My Ever
Julia Biel0
Okładka ksiązki - Be My Ever

Pierwszy tom nowej serii Julii Biel, autorki "To nie jest, do diabła, love story". Everlee musi uciec na drugą stronę kraju po tym, jak straciła wszystko...