To nie może się udać

Nie czytałam wcześniej książek Abby Jimenez, ale teraz wiem, że muszę to nadrobić. Ależ ta książka była dobra, mądra, chwytająca za serce. To nie może się udać? Tylko zobaczcie:)

Autorka przedstawia dwie postacie z zupełnie innych światów. I chociaż nie raz czytałam taką opowieść o ludziach, których wszystko dzieli i zawsze można się domyśleć jak to się skończy, to tym razem było niby tak samo, a jednak inaczej. Tak bardziej można było to poczuć, tak prawdziwiej. Bo głównych bohaterów dzieli dosłownie wszystko. Ale chemia między nimi jest tak ogromna, uczucie coraz większe, że to nie może się nie udać. Koniec i kropka.

Bardzo kibicowałam tej dwójce i zastanawiałam się jak pogodzą swoje światy, żeby utworzyć swój własny, wspólny. Emocje między bohaterami są ogromne, historia bawi oraz wzrusza do łez. Kolejny plus również za świetne dialogi.

Autorka przedstawia w powieści problem jakim jest przemocowy związek. I mamy tutaj dwa przykłady, przemoc emocjonalna i przemoc fizyczna. Dwa odmienne przypadki, ale problem taki sam.

Książkę czytałam błyskawicznie, polubiłam miasteczko Wakan oraz jego mieszkańców, którzy tworzyli jedną wielką rodzinę. Bardzo polecam, na pewno się nie zawiedziecie:)

Informacje dodatkowe o To nie może się udać:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-03-22
Tytuł oryginału: Part of Your World
Dodał/a opinię: Małgorzata Mroczkowska

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce To nie może się udać

Kup książkę To nie może się udać

To tylko przyjaciel
Abby Jimenez0
Okładka ksiązki - To tylko przyjaciel

Ta powieść stanie się hitem nadchodzącego lata! Podnosi na duchu, chwyta za serce i wzrusza do łez. A przy tym pozostaje w pamięci jeszcze długo po lekturze...

Miłość szuka właściciela
Abby Jimenez0
Okładka ksiązki - Miłość szuka właściciela

Dwa lata po tragicznej śmierci narzeczonego Sloan Monroe nadal nie potrafi przywrócić swojego życia do normalności. Pewnego dnia spotyka jednak wesołego...