To skomplikowane

Szósty tom cyklu Efekt Ericka nareszcie się u mnie pojawił i został pochłonięty od razu, bez odrywania się chociażby na moment od lektury. Nie ukrywam, że polubiłam bohaterkę mimo jej wyskoków, nieprzemyślanych decyzji i blamaży, których wciąż przybywa. Pani Kasia wciąż mnie zaskakuje i wprowadza w osłupienie za każdym razem, gdy sięgam po kolejnego Pink Booka.
Tym razem Meg mieszka w Londynie z dwoma facetami. Już nie ukrywa się, ale wciąż nie ma odwagi przyznać się Ericowi do czynu, który popełniła w Las Vegas. Dodatkowo w jej życiu pojawi się kolejny mężczyzna, który bezgranicznie zawładnie jej sercem i stanie się jej całym światem.
Czy ta kobieta przestanie wreszcie komplikować sobie życie oraz innym? Czy zdecyduje się na szczerość i wyzna ukochanemu swój sekret? Czy Erick będzie w stanie wybaczyć wybryk bohaterki? Dla kogo straci głowę panna Donell?
Wiecie co, ta część chyba najbardziej podobała mi się i przypadła do gustu. Mimo tego, że ta pozycja nie obfituje w sceny erotyczne, to zawiera ciekawą treść oraz genialne dialogi, które mnie poruszyły i wywołały prawdziwą lawinę emocji.
Autorka podkreśla tu jak ważna jest w związku prawdomówność i szczera rozmowa. Zatajanie prawdy zawsze prowadzi do nagromadzenia problemów, a one poważnie komplikują życie i mogą być wstrząsające oraz niezwykle bolesne. Mam nadzieję, że Meg kiedyś to zrozumie i zacznie wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Jestem bardzo ciekawa jej dalszych perypetii oraz czy będzie w stanie przeżyć resztę życia u boku tego jedynego, najukochańszego.
Wielkie brawa dla autorki za jej cudowny styl i lekkie pióro. Kreacja charakternych postaci zachwyca, świetna fabuła obfituje w zaskakujące zwroty akcji oraz intryguje. Oczywiście powieść urywa się w takim momencie, że czytelnik musi wyczekiwać kolejnego tomu jak usychający kwiat deszczu. Mam nadzieję, że Haner zlituje się i szybko wyda siódmy tom.
Jeśli jeszcze nie przeczytaliście tej pozycji, to gorąco zachęcam was do tego. Przy tej lekturze nie sposób się nudzić, a pozwala na pełny relaks i zapomnienie o troskach codzienności. Szczerze polecam tę życiową opowieść, która mogła przydarzyć się każdemu z nas.

Informacje dodatkowe o To skomplikowane:

Wydawnictwo: Purple Book
Data wydania: 2022-04-27
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce To skomplikowane

Kup książkę To skomplikowane

Dyrektorka generalna
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Dyrektorka generalna

Kontynuacja bestsellerowego ,,Dyrektora generalnego"! Połączyło ich uczucie, rozdzieliła prawda. Jak potoczą się dalsze losy zakazanego romansu Olivii...

Gorzka zemsta
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Gorzka zemsta

Meg wreszcie wróciła z synkiem bezpiecznie do domu. Próbuje zapomnieć o tygodniach spędzonych w szpitalu i cieszyć się macierzyństwem. Adam jest całkowicie...