To skomplikowane

Wydawnictwo: Purple Book
Data wydania: 2022-04-27
Kategoria: Romans

Meg jest mistrzynią w komplikowaniu życia sobie i innym. Panna Donell nadal bez pamięci kocha Ericka i choć już nie ukrywa swojego pobytu w Londynie, wciąż nie ma odwagi powiedzieć ukochanemu, dlaczego od niego odeszła. Kiedy zrozpaczony Erick rzuca się w wir pracy, by jak najszybciej odzyskać majątek, ona wije sobie urocze gniazdko z Tomem i Brayanem.

Z kim? No właśnie… los postawił na drodze panny Donell kolejnego ciekawego mężczyznę.

Kup książkę To skomplikowane

Opinie o książce - To skomplikowane

Szósty tom cyklu Efekt Ericka nareszcie się u mnie pojawił i został pochłonięty od razu, bez odrywania się chociażby na moment od lektury. Nie ukrywam, że polubiłam bohaterkę mimo jej wyskoków, nieprzemyślanych decyzji i blamaży, których wciąż przybywa. Pani Kasia wciąż mnie zaskakuje i wprowadza w osłupienie za każdym razem, gdy sięgam po kolejnego Pink Booka.
Tym razem Meg mieszka w Londynie z dwoma facetami. Już nie ukrywa się, ale wciąż nie ma odwagi przyznać się Ericowi do czynu, który popełniła w Las Vegas. Dodatkowo w jej życiu pojawi się kolejny mężczyzna, który bezgranicznie zawładnie jej sercem i stanie się jej całym światem.
Czy ta kobieta przestanie wreszcie komplikować sobie życie oraz innym? Czy zdecyduje się na szczerość i wyzna ukochanemu swój sekret? Czy Erick będzie w stanie wybaczyć wybryk bohaterki? Dla kogo straci głowę panna Donell?
Wiecie co, ta część chyba najbardziej podobała mi się i przypadła do gustu. Mimo tego, że ta pozycja nie obfituje w sceny erotyczne, to zawiera ciekawą treść oraz genialne dialogi, które mnie poruszyły i wywołały prawdziwą lawinę emocji.
Autorka podkreśla tu jak ważna jest w związku prawdomówność i szczera rozmowa. Zatajanie prawdy zawsze prowadzi do nagromadzenia problemów, a one poważnie komplikują życie i mogą być wstrząsające oraz niezwykle bolesne. Mam nadzieję, że Meg kiedyś to zrozumie i zacznie wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Jestem bardzo ciekawa jej dalszych perypetii oraz czy będzie w stanie przeżyć resztę życia u boku tego jedynego, najukochańszego.
Wielkie brawa dla autorki za jej cudowny styl i lekkie pióro. Kreacja charakternych postaci zachwyca, świetna fabuła obfituje w zaskakujące zwroty akcji oraz intryguje. Oczywiście powieść urywa się w takim momencie, że czytelnik musi wyczekiwać kolejnego tomu jak usychający kwiat deszczu. Mam nadzieję, że Haner zlituje się i szybko wyda siódmy tom.
Jeśli jeszcze nie przeczytaliście tej pozycji, to gorąco zachęcam was do tego. Przy tej lekturze nie sposób się nudzić, a pozwala na pełny relaks i zapomnienie o troskach codzienności. Szczerze polecam tę życiową opowieść, która mogła przydarzyć się każdemu z nas.

Zły czas
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Zły czas

Nadchodzi bardzo ZŁY CZAS.Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar.Trafiłam w sam środek mafijnego piekła.Chwilowe poczucie bezpieczeństwa...

Zła chwila
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Zła chwila

ON powraca.I tym razem nie da JEJ odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane.Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca.Uciekłam od męża...