Ty i cała reszta

Miz Poppy, recenzentka w świecie internetowym jest odważna i pełna ciętego języka. Wszyscy ją kochają. Niestety Miz Poppy to tylko pseudonim, za którym skrywa się Hollyn Tate, nieśmiała dziewczyna z wieloma kompleksami i chorująca na tourette'a. Pewnego dnia Hollyn poznaje Jaspera Dearsa, całkowite jej przeciwieństwo i do tego początkującego aktora. Gdy ich losy się przecinają dziewczyna dostaję od szefa ultimatum, albo zacznie nagrywać recenzje w formie video, albo straci pracę. Jasper proponuje Hollyn pomoc w lekcjach aktorstwa. Co z tego wyniknie? Czy dziewczyna przezwycięży swoje lęki?

TY I CAŁA RESZTA to zabawna i lekka obyczajówka z dozą humoru i szczyptą pikanterii. Powieść, którą czyta się jednym tchem, dzięki jej płynności i świetnemu stylowi autorki. Na pewno sięgnę po pozostałe jej książki.

Główne postacie są idealnie wyważone i budzą sympatię. Nie raz wypowiedzi i perypetie Hollyn i Jaspera wywołały u mnie uśmiech, a czasem nawet głośny śmiech.

Fabuła bardzo dobrze skonstruowana, choć schemat dosyć oklepany, ale z czystą przyjemnością i ciekawością przewracałam kolejne strony. Jestem tą powieścią zachwycona!

Również ogromne brawa dla autorki za pokazanie i przybliżenie nam zespołu tourette'a. Dzięki temu możemy chociaż trochę poznać uczucia osób dotkniętych ją i przekonać się, że osoby zmagające się z tą chorobą nie różnią się zbytnio od nas.

Informacje dodatkowe o Ty i cała reszta:

Wydawnictwo: Słowne z uczuciem
Data wydania: 2021-09-29
Tytuł oryginału: Yes & I Love You
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Zobacz opinie o książce Ty i cała reszta

Kup książkę Ty i cała reszta

A może ty i ja
Roni Loren0
Okładka ksiązki - A może ty i ja

Gorący współczesny romans o bohaterach, którzy pokonują swoje lęki i ograniczenia. Andi Lockley, autorka bestsellerowych horrorów i podkastu kryminalnego...