Tylko na chwilę

👄👄👄Recenzja patronacka👄👄👄

Premiera 16.02.2022

"Tylko na chwilę" - Iga Daniszewska

Zmysłowa relacja szefa i pracownicy. Dwie tajemnice trzymane głęboko w sobie. Takie które nie mogą ujrzeć światła dziennego. Nieszablonowa historia, od której zawrót głowy gwarantowany.

Finley, młoda kobieta, która musi zmienić całe swoje życie. Musi nauczyć żyć od nowa. Ale jej charakter nie ulega zmianie. Nadal jest pyskata z niewyparzonym językiem. Musi postawić na swoim, kiedy jest pewna swego zrobi wszystko żeby udowodnić swoje racje. Jest bardzo zamknięta, ale gdy komuś zaufa jest w stanie się głęboko zaangażować. Boi się o jutro ale stara się żyć każdą chwilą. Bardzo dobra i miła osoba z która od pierwszych stron można się zaprzyjaźnić.

Logan, bardzo zajęty biznesmen z bogatej rodziny. Cały swój czas poświęca pracy. Ma czas tylko dla przyjaciół. Wszystko się zmienia gdy poznaje kobietę, której nie może mieć. Genialnie się stara o nią. Więcej czasu spędza na poznaniu jej. Zawsze stara się jej pomóc i być blisko, by czuła się bezpiecznie. Potrafi być bardzo czuły i wyrozumiały.

Oboje mają tajemnice i wiedzą o nich, ale żadne nie nalega aby drugie powiedziało. Cierpliwie czekają na rozwój sytuacji. Połączyły ich namiętne iskry, wręcz nie mogą się od siebie oderwać. Kiedy ulegają namiętności już nic nie będzie tak samo. Zaczynają być sobie coraz bliżsi, ale tajemnice nieuchronnie zbliżają się do ujawnienia.

Kolejna genialna historia relacji pracodawca-pracownik. A tajemnice dopełniają wszystko. Tworzy się wspaniała atmosfera i magia miłości. Tajemnice zawarte, niby w części są wyjaśnione ale to co ukryte, wyzwala największe emocje. Nigdy bym się tego nie spodziewałam takiego rozwiązania.

Do tego dochodzą pełne pikanterii i pożądania sceny, które nie raz zawrócą w głowie. Będzie się chciało ich więcej i więcej.

Bombowa akcja i relacja głównych bohaterów. Świetnie się ubawiłam przy czytaniu tej historii. A to za sprawą bohaterów, którzy wykreowani w bardzo nieszablonowy sposób. Każdy ma ciekawą osobowość i przeszłość owiana tajemnicą.
Było dużo humoru, namiętnych scen i miłości, która chyba nie będzie mieć szansy na przetrwanie. Ale czy los nie bywa przewrotny i to co nie możliwe staje się możliwe ?
Historia pokazuje, że trzymane przez nas tajemnice, powinny ujrzeć światło dzienne, ale nie powinnyśmy wymagać opowiedzenia na nie. Powinniśmy cierpliwie czekać i dawać wsparcie.
Pióro autorki jest lekkie i bardzo przystępne. Język bogaty i zrozumiały, powodujący, że nie mogłam się oderwać. Razem z bohaterami przechodziłam każdy etap. Autorka sprawiła, że poczułam się wszystko na własnej skórze. Emocje się we mnie kotłowały i cały czas narastały.
Kochani zapraszam na gorący i tajemniczy świat Logana i Finley, który zabierze Was na wspaniałą przygodę.
@i.daniszewska czekam na kolejne niezywkłe historie, które wyjadą spod Twojej utalentowanej rączki.
10/10 🔥

Informacje dodatkowe o Tylko na chwilę:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-02-16
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Tylko na chwilę

Kup książkę Tylko na chwilę

Miało być na zawsze
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Miało być na zawsze

Kontynuacja historii bohaterów Tylko na chwilę. Finley i Loganowi, mimo wielu perypetii i piętrzących się problemów na drodze do szczęścia przez wiele...

Dziewczyna z zajęć malarstwa
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z zajęć malarstwa

Historia drugiej córki bohaterów Szpilek z Wall Street. Kaylee Clark poznaje Aidena Walkera na zajęciach z malarstwa. W ramach kary za udział w bójce...