Tylko na chwilę

💗🖤💗RECENZJA💗🖤💗

« „My” jesteśmy tylko na chwilę i nic nie zdoła tego zmienić »

Nagła smierć rodziców i nieszczęsny perdrive,pełen niewygodnych informacji dla wielu znanych ludzi,zmusza Lauren Sanders do opuszczenia stanów i zmiany tożsamości.
Od teraz jest Finlay Johnson i mieszka w Australii.Powrót po latach i zamieszkanie na Florydzie jest najszczęśliwszym momentem jej życia,a praca w najlepszym resto/clubie Tropicana,daje jej niesamowitą satysfakcję.

Pełniąc funkcję managera z łatwością daje sobie radę z awanturującymi się klientami, jednym z nich jest Logan Scott.
To jak zostaje „objechany” przez Finley zaskakuje go tak samo mocno jak i ją, gdy okazuje się,że on jest jej szefem,a ona jego nową managerką,zatrudnioną pod jego nieobecność w Tropicanie.
Od tej pory tych dwoje zaczyna równie mocno działać na siebie,co równie mocno się unikać.

Ani jedno,ani drugie nie powinno się wiązać na stałe,ale seks bez zobowiązań wychodzi im tak nieziemsko, jak nigdy z nikim wcześniej.Oboje zaczynają coś czuć,lecz oboje wiedzą, że gdyby nawet,coś chcieliby stworzyć razem,to i tak nigdy TO nie będzie to możliwe.
Ona z brzemieniem przeszłości i ciągłym zagrożeniem życia,wiszącym w powietrzu.
On podporządkowany swojej „misji”,rodzinie i przyszłej narzeczonej.
Tak trudno im znieść ten fakt,ale nawet nie mogą wyjawić prawdy o sobie.
Tajemnice,zobowiązania,przeszłość kontra niesamowita chemia,pożądanie, ale też rodzące się uczucia.

„Przygryzłem lekko jej wargi,a ona błądziła rękami po całym moim ciele, jakby chciała zapamiętać je na zawsze. Desperacja w naszych ruchach z każdą minutą stawała się coraz silniejsza”

Tylko prawda może ich uratować,albo przed sobą, albo wręcz przeciwnie.

„W końcu zranimy siebie nawzajem,ale oboje o tym wiemy.Karty są wyłożone na stół,nikt nie będzie mógł mieć pretensji”

Niesamowita, niesamowita, niesamowita!Taka właśnie jest ta historia.
Czytając pierwszą książkę autorki pt. „Szpiki z WallStreet”, z miejsca spodobał mi się styl Igi.
Emocje,namiętność,humor i duuużo pikanterii.

W książce „Tylko na chwilę” dodatkowo mamy wątek sensacyjny i wiele,wiele zaskakujących zwrotów akcji.
Główna bohaterka to prawdziwa petarda pod każdym względem,ostra babka w ciele kruchej kobietki.Logan,no cóż, przekonacie się,jaki to jest fajny bohater, pomijając jego boskość,na widok,której Finley ślini się i to nie raz:-)
Oprócz wielu pikantnych momentów,tak rewelacyjnie opisanych,nie zabrakło tu momentów wzruszeń i prawdziwego cierpienia spowodowanego złamanym sercem.

„Żyliśmy w bańce,starając się cieszyć chwilą,ale oboje wiedzieliśmy,że bańka kiedyś pęknie i będziemy cierpieć. Jednak każda sekunda z nią,była warta całego bólu,który będę musiał znieść”

Ale jak skończy się ta historia,musicie przekonać się sami.
Nie należy zapominać też o drugoplanowych bohaterach,którzy wnoszą do książki, dużo fajnych momentów.

Cóż,pozostaje nam tylko czekać na drugi tom serii #niepodrodze,a ja dodam tylko, że już teraz nie mogę się doczekać każdej następnej książki Igi Daniszewskiej,której pięknie dziękuję,jak i wydawnictwu,za przyjemność jaką było przeczytanie i zrecenzowania tej książki💗

Gorąco polecam💗💗💗

Informacje dodatkowe o Tylko na chwilę:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-02-16
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Tylko na chwilę

Kup książkę Tylko na chwilę

Dziewczyna z zajęć malarstwa
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z zajęć malarstwa

Historia drugiej córki bohaterów Szpilek z Wall Street. Kaylee Clark poznaje Aidena Walkera na zajęciach z malarstwa. W ramach kary za udział w bójce...

Pomyłka
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Pomyłka

Powieść autorki Szpilek z Wall Street i Tylko na chwilę! Samantha Spinster to trzydziestolatka, która wspólnie z chłopakiem Jacksonem prowadzi agencję...