Tylko na chwilę

❤️Recenzja przedpremierowa❤️

"Jeśli wcześniej moje serce pękło na setki kawałków, teraz po prostu rozsypało się w proch. Widziałem, co zaznaczył jej słowa, ale cieszyłem się, że nie powiedziała tego tak, jak powinna." Kocham cię" nie mogło padać z naszych ust. Przypominało zakazaną klątwę."

Życie Lauren przez jeden mały przedmiot zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Ruszając go, ściągnęła na siebie wielkie niebezpieczeństwo, które zagraża jej życiu. Jest jeszcze tak młoda, a już musi zmienić swoją dotychczasową sytuację i zniknąć z powierzchni ziemi. Dziesięć lat spędziła poza granicami jej ukochanych Stanów Zjednoczonych. Po tych latach powraca, jako zupełnie inna osoba. Ciężko jej jest zaufać komukolwiek i przez to jest samotna. Nie nawiązuje bliższych relacji, ponieważ boi się, że sytuacja sprzed lat może się powtórzyć. Przeprowadza się na Florydę. Znajduje pracę w Tropicanie, jako menadżerka klubu.

Kolejny raz los sprawia, że jedna niefortunna decyzja zmieni jej życie. Dwójka mężczyzn i jedna kobieta, która chce ich rozdzielić. Jednak nie spodziewa się, że jednym z nich jest właściciel miejsca, w którym się znajduje. Ich poznania nie możemy zaliczyć do udanego. Ale coś sprawia, że od samego początku są sobą zaintrygowani, mimo że żadne z nich nie chce tego przyznać. Czy tajemnice, w które przyodziane są ich duszę, sprawią, że będą musieli trzymać się od siebie z daleka? Jak wiele są w stanie poświęcić dla miłości? Czy decyzje, które podejmują, będą słuszne?

Relacja między bohaterami od samego początku powodowała, że przez moją duszę przetaczały się miliony impulsów elektrycznych. Każde ich spotkanie sprawiało, że rodziło się pomiędzy nimi pożądanie, które idealnie maskowali, jednak czy długo można opierać się temu, co jest oczywiste?

Zbliżając się do siebie, podpisali pakt z diabłem, z którego nie było wyjścia. Nie potrafili walczyć z pożądaniem i uczuciami, które wylewały się z ich serc. Z miłością nie da się wygrać, tłumiąc ją, skazujemy się na cierpienie, które pali nas od środka. Oni to poczuli i przestali opierać się temu, co dyktowało im ich serce. Czy mają szansę na szczęście?
Autorka po raz kolejny zabrała mnie na wyżyny swoich pisarskich umiejętności. Ta historia jest jedną z lepszych, jakie miałam okazję czytać. Humor miesza się ze łzami, cierpienie przeplata się z tajemnicami. Ta książka jest jedną wielką zagadką. Nie wiemy, co tak naprawdę się stało i kto stoi za tym wszystkim. Każda strona sprawia, że pomału odkrywamy elementy układanki, aby na koniec złożyć ją w jedną całość. Autorka dawkowała nam emocje, ale mi ciągle było ich mało. Ta książka jest jak wulkan, nie wiemy, w którym momencie eksploduje. Tutaj niczego nie potrafiłam się domyślić. Książka nie była przewidywalna, sami musieliśmy rozwikłać ukrywane tajemnice.
Autorka zaślepiła nas i kierowała nami jak kukiełkami. Uwierzyłam w coś, co nie było prawdą. Zostałam wmanipulowana w jej grę, która wyszła jej idealnie. To, co zrobiła z moim umysłem, było nieprawdopodobnym doświadczeniem. Nie wiedziałam już, co jest prawdą, a co kłamstwem.

Jeśli chcecie przeczytać książkę, która zabierze was w bezwzględny polityczny świat i sprawi, że wyruszycie w podróż pełna tajemnic, to jest to idealna książka, którą musicie przeczytać. Czy jesteście gotowi, aby wkroczyć w świat, z którego nie ma ucieczki?

Dziękuję @i.daniszewska za kolejną niesamowitą przygodę, tym razem z Lauren i Loganem. Było to niesamowite doświadczenie moc znaleźć się w ich świecie. Teraz nie będę umiała wybrać, która książka podobała mi się bardziej. Sprawiałaś, że jestem nienasycona twoją twórczością i wciąż mi mało. Ożywiłaś ten zaczytany świat i wprowadziłaś do niego dużą dawkę humoru, ciekawych historii oraz bohaterów, których nie sposób jest zapomnieć. Twoje książki są tymi, które jednocześnie śmieszą i łamią z bólu. Każdy twój bohater ma za sobą ciężką, historię, której musi stawić czoła. Jednak łącząc to wszystko, w jedną całość, dostajemy od ciebie emocjonalną książkową bombę. Jestem ciekawa ciągu dalszego, więc czekam z przyjemnością.

Informacje dodatkowe o Tylko na chwilę:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-02-16
Dodał/a opinię: Ksiazkasercemwdl

Zobacz opinie o książce Tylko na chwilę

Kup książkę Tylko na chwilę

Campbell Hill
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Campbell Hill

Maxton to przystojny agent nieruchomości, który przez jednorazowy wybryk, po stracie firmy, zostaje wysłany przez rodziców na wieś, do domu po zmarłej...

Pomyłka
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Pomyłka

Powieść autorki Szpilek z Wall Street i Tylko na chwilę! Samantha Spinster to trzydziestolatka, która wspólnie z chłopakiem Jacksonem prowadzi agencję...