Tysiąc pierwszych szeptów

Co może kryć się we wnętrzu tajemniczej okładki? Jedyne czego możemy się tu domyślić to że postacią będzie rudowłosa kobieta, a to zawsze oznacza ognisty temperament i bogate wnętrze książki.
Lilianna wraz ze swoim bratem Markiem musi przeprowadzić się do swojej babci ponieważ ojca nie zna a jej mama po ciężkiej chorobie zmarła. Po drodze ich pociąg ma wypadek i tam spotyka Miłosza, przystojnego strażnika leśnego który ratuje ją przed atakiem Marka. Anita bardziej niż babcią okazuje się kobietą z botoksem, lubiącą bogatko żyć i medytować, niestety nie podoba się to Lili dlatego nastawiona jest do niej sceptycznie. Z czasem Marek staje się coraz bardziej agresywny a Anita na wszystko mu pozwala, co nie podoba się jego siostrze, na światło dzienne wychodzą również tajemnice z przeszłości które są niewygodne dla jej rodziny, czy związek Lili i Miłosza przetrwa po tym czego dowiedzieli się o przeszłości swoich rodzin?
Książkę dosłownie pochłonęłam, historia Lili bardzo mnie zaciekawiła, dziewczyna w pewnym momencie stała się głową rodziny, musiała opiekować się chorą mamą a do tego młodszym bratem który nigdy tego nie doceniał, przez to wszystko zawaliła ostatni rok nauki, została bez szkoły, matury i zawodu. Kiedy wreszcie wydaje się że wyjdzie na prostą jej życie przez tajemnice sprzed lat zaczyna walić się na nowo.
Ta historia pokazuje nam że miłość potrafi przezwyciężyć wszystko, nie ważna jest przeszłość a przyszłość i tak powinno być bo na to co zrobili nasi przodkowie kiedyś nie mamy wpływu, a czasami okazuje się że obcy ludzie życzą nam lepiej niż rodzina. Moim zdaniem rodzina powinna się wspierać a nie ograniczać, a jeżeli ktoś popełnił błąd powinien się przyznać a nie żyć w kłamstwie razem z całą swoją rodziną.
Ja niecierpliwie czekam na część drugą i na szczęśliwe zakończenie bo bohaterowie tej książki na to zasługują.

Informacje dodatkowe o Tysiąc pierwszych szeptów:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2019-05-06
ISBN: 978-83-65351-90-6
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Tagi: obyczajowe dla kobiet

Zobacz opinie o książce Tysiąc pierwszych szeptów

Kup książkę Tysiąc pierwszych szeptów

Buntownik
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Buntownik

Aniela Wilk nie ma sobie równych! Finał bestsellerowej sensacyjno-erotycznej serii o zadziornej figurantce i brutalnym agencie FBI jest naprawdę wybuchowy...

Księżniczka
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Księżniczka

W życiu trzydziestoletniej psychoterapeutki, Blanki Zielińskiej, wszystko nareszcie zaczyna się układać. Osiągnęła niezależność finansową, klinika, którą...