Układ z Cameronem

Tom 2 cyklu Slow Burn

„Układ z Cameronem” – J.T. Geissinger

„[…] a następnie posyła mi niewinny uśmiech, który działa jak papier ścierny na moje wrażliwe zakończenia nerwowe.”

Joellen jest młodą kobietą, która ma problem z zaakceptowaniem swojego ciała. Od dekady zakochana w swoim szefie. Do mieszkania obok wprowadza się nowy sąsiad, który słucha głośnej muzyki, przez co kobieta nie może spać i dlatego postanawia się z nim skonfrontować i wygarnąć mu co o tym wszystkim myśli.

Cameron to łamacz kobiecych serc i uwodziciel, któremu żadna z kobiet nie jest w stanie się oprzeć. Mężczyzna wchodzi w pewien układ z Joellen. Chce dać jej kilka lekcji, w których nauczy ją jak uwodzić mężczyzn, gdyż kobieta jest zbyt nieśmiała i brak jej pewności siebie. Joellen ma nadzieje, że przyniesie to pozytywny skutek i dzięki temu będzie mogła poderwać szefa. Czy wszystko pójdzie po jej myśli? Czy jednak wydarzy się coś na co nasi bohaterowie nie będą mieli wpływu?

Joellen uważa się za brzydkie kaczątko. Nigdy w siebie nie uwierzyła. Zawsze skryta i trzymająca się z boku. Co będzie miało wpływ, że kobieta w końcu rozkwitnie i zacznie być z siebie dumna? Czasem wystarczy odpowiednia osoba, która jest w stanie nas zmotywować i która widzi w nas coś czego sami nie jesteśmy w stanie dostrzec.

Duża dawka emocji. Dużo w niej uczuć, których nasi bohaterowie nie chcą bądź nie zauważają. Śmieszne dialogi, które dodają całej historii humoru. Uczucie, które rodzi się stopniowo i wymaga wiele poświęcenia. Dużo wzruszeń i niewiadomych, które na końcu się wyjaśnią.

Dwa różne światy – szara mysz i kobieciarz, tak odmienne, że aż urocze. Bardzo polecam Wam tą pozycję gdyż ma ukryte przesłanie, dzięki niej musimy się zatrzymać i pomyśleć co tak naprawdę jest dla nas ważne.

„Nikt nigdy nie powiedział mi, że mogę po prostu być sobą”

Informacje dodatkowe o Układ z Cameronem:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-07-14
Tytuł oryginału: Melt for you
Dodał/a opinię: Sylwia Kuczerka

Tagi: rumunia

Zobacz opinie o książce Układ z Cameronem

Kup książkę Układ z Cameronem

Serce ma swoje pragnienia, ale czasem, to co bierzesz za miłość, jest tylko piękną formą autodestrukcji. Najgorsze w życiu to oddać siebie w zamian za nic.

Kontrakt Jacksona
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Kontrakt Jacksona

Jego przyszła żona go nienawidzi, ale oboje muszą zgodzić się na ten układ.Jackson Boudreaux to bogaty i przystojny mężczyzna, który bardzo niemile...

Niebezpieczne zagrywki
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Niebezpieczne zagrywki

Finałowy tom trylogii „Niebezpieczne piękno"! Eva wie, jakie to uczucie być ofiarą czyjejś obsesji. Porwana przez Dimitrija, zdaje sobie sprawę...