Układ z Cameronem

Autor: @jtgeissingerauthor
Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle

Układ z Cameronem
Slow Burn tom 2

„Doświadczony kobieciarz pomoże jej zdobyć wymarzonego faceta”

Joellen Biłby jest samotną kobieta , która sobotnie wieczory spędza z kotem i na fantazjach o swoim szefie. Ona bardzo by chciała zwrócić na siebie uwagę szefa, bo on się jej podoba. Ale on traktuje ją tylko jako pracownicę . Czy może Joellen wreszcie znajdzie sposób, żeby szef zawiesił na niej oko? 🤔

Cameron McGregor jest wytatuowanym, pewnym siebie facetem, jest typowym kobieciarzem. Z pochodzenia jest Szkotem i od niedawna też sąsiadem Joellen. Nowy sąsiad nie jest w typie Jo, ale to zawsze może się zmienić. 🙂 Cam postanawia pomoc Jo i udziela jej kilku lekcji uwodzenia. Ale czym bliżej ją poznaję tym dochodzi do wniosku, że ona jest piękną kobietą, a nie brzydkim kaczątkiem, za jakie się uważa. Joel len nie zdaje sobie z tego sprawy, że zaczyna się podobać Cameronowi.
Czy jest możliwość, żeby między nimi było jakieś uczucie? 🤔
Czy to będzie miłość? 🤔
Czy Cam jest zdolny do miłości? 🤔 Odpowiedź na te pytania znajdziecie jak sięgnięcie po książkę 📖.

„ Gdy kobieciarz udziela porad szarej myszce, jak uwieść faceta…”

Choć początek mnie nie wciągnął to nie poddałam się u dobrze bo potem było coraz ciekawiej.
Fabuła jest bardzo ciekawa. Książkę czyta się dobrze i szybko, jest ona dobrze napisana. Historia Joellen była bardzo fajna, zakończenie mi się bardzo podobało. Czytając ją uśmiałam się co się rzadko zdarza. Bardzo polubiłam książki tej autorki i już wiem, że na pewno sięgnę po następne jej książki.

Polecam każdemu z czystym sumieniem sięgnąć po książkę i poznać historie Joellen i Camerona.

Gratuluję autorce tak dobrze napisanej książki i życzę jej dalszych sukcesów książkowych ❤️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu @wydawnictwoniezwykle za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Układ z Cameronem:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-07-14
Tytuł oryginału: Melt for you
Dodał/a opinię: Patka96x

Tagi: rumunia

Zobacz opinie o książce Układ z Cameronem

Kup książkę Układ z Cameronem

Serce ma swoje pragnienia, ale czasem, to co bierzesz za miłość, jest tylko piękną formą autodestrukcji. Najgorsze w życiu to oddać siebie w zamian za nic.

Kontrakt Jacksona
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Kontrakt Jacksona

Jego przyszła żona go nienawidzi, ale oboje muszą zgodzić się na ten układ.Jackson Boudreaux to bogaty i przystojny mężczyzna, który bardzo niemile...

Bezwzględne kreatury
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Bezwzględne kreatury

Autorka bestsellerowych serii ,,Slow Burn" ,,Piękni gangsterzy" i ,,Niebezpieczne piękno" w wyjątkowo mrocznej odsłonie! Pięć lat temu narzeczony Natalie...