Upadek

Tom 3 cyklu Fall Away

Upadek to ciekawa historia, skomplikowane, trudne emocje oraz wyraziści bohaterowie.

K.C. wraca do miasta w którym się wychowała, jednak zostaje zesłana w to miejsce na prace społeczne, ma być korepetytorką i pomagać w pisaniu... Dla jej własnej matki K.C. jest skazą na dobrym wizerunku dlatego pomieszkuje u swojej przyjaciółki Tate. K.C, nie tylko z matką musi się mierzyć ale na jej drodze ponownie pojawia się Jax chłopak, który ją tylko obserwował.
Jax chłopak który po trudnym dzieciństwie stanął na nogach. Ma kontrolę nad swoim życiem, jego dom jest czysty, ma co jeść i ma przyjaciół. Jednak nie przywiązuje się do nikogo bo nadal uważa się za mało wartościowego. Jednak jego kontrola zostaje utracona kiedy jego drogi ponownie spotykają się z dziewczyną która była dzika i zadziorna.

Upadek mocna historia która miała dobry początek i dobry koniec, jednak dla mnie najlepsze są tu emocje. K.C. która zmaga się z widmem dziecka-ducha, po śmierci siostry której nawet nie poznała zmaga się z jej wyidealizowanym wizerunkiem. Ciągle czuje się gorsza, jest jak lalka pociągana za sznurki najpierw przez swoją matkę, a później przez swojego byłego chłopaka Liama. Jax przez ciągłe przyciskanie jej i zmuszanie do rzeczy, które poukładanej dziewczynce nie przystoi chce wyciągnąć jej własne ja na światło dzienne. Jednak czy osobowość która ciagle była stłamszona może mieć w sobie dzikość, impulsywność i ryzyko?
Jax kolejne trudne emocje, chłopiec który pod opieka ojca przeszedł przez piekło. Jako dorosły już mężczyzna choć ma kasę, ma jedzenie ma dom nadal skrywa tajemnice i zmaga się trauma dziecka które było nikim.

Dwoje bohaterów którzy maja bałagan w sercu i w głowie, dwoje bohaterów których bagaż doświadczeń miażdży, dwoje bohaterów którzy chcą poczuć wartości na które jak sądzą nie zasłużyli.

Polecam książka która pochłania i zostawia bałagan w głowie i w sercu.

Informacje dodatkowe o Upadek:

Kup książkę Upadek

Dręczyciel. Powieść z serii Fall Away
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Dręczyciel. Powieść z serii Fall Away

Penelope Douglas autorka bestsellera „New York Timesa” Falling Away Książka, którą trzymasz w dłoni, jest pierwszą powieścią z serii „Fall...

Falls Boys
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Falls Boys

Dzieci bohaterów serii „Fall Away” są już nastolatkami. Teraz pora na ich historię! Aro Marquez nie jest grzeczną dziewczynką, a kłopoty to...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;