Uśmiech anioła

Renata Kosin
Uśmiech Anioła

Każdy z nas ma swojego anioła stróża. A co gdybyśmy znaleźli się w parku z siedmioma aniołami, którzy przynoszą nam to czego są symbolem ? Może miłość a może szczęście.
Historia naszych bohaterów rozpoczyna się w okolicy świat Bożego Narodzenia. No właśnie rozpoczyna się rozstaniem. Czy może być coś gorszego? Oczywiście że tak, nasza bohaterka musi opuścić swoje mieszkanie. Jest to jej decyzja ale na szczęście szybko wynajmuje kawalerkę niedaleko specyficznego parku z aniołami i bardziej specyficzną kobieta karmiącą gołębie. Także bohaterka wprowadza się się do mieszkania gdzie okazuje się że zaginął chłopiec a jego matka szybko się wyprowadziła. Nic dziwnego że nikt nie chciał wynająć mieszkania, tym bardziej że sąsiad to prawdziwy gbur i izoluje się od społeczności. Nic piękniejszego chyba już nie mogłoby się wydarzyć. Historia rozpoczyna się dość nie typowo jak na powieść świąteczną. Ale jak to zawsze w grudniu dzieje się magią.
Katia nasza główna bohaterka jak ta młoda dziewczyna, której właśnie rozpadło się życie pomoże, wrednemu sąsiadowi Alojzemu, przemiłej sąsiadce Róży czy młodemu chłopcu Józiowi. Czy ona sama znajdzie szczęście w tej całej przygodzie.
Jest to moje pierwsze spotkanie z autorką i jestem pozytywnie zaskoczona. Książka doc nietypowa jak na około świąteczną ale bardzo nastrojowa i podnosząca na duchu.

Informacje dodatkowe o Uśmiech anioła:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-09-28
Dodał/a opinię: Jolanta Marciniak

Zobacz opinie o książce Uśmiech anioła

Kup książkę Uśmiech anioła

Dziecko z mgły
Kosin Renata0
Okładka ksiązki - Dziecko z mgły

Alicja to szczęśliwa i spełniona singielka. Wiedzie spokojne i poukładane życie, które zostaje niespodziewanie wywrócone do góry nogami...