Uśpiona

"Uśpiona" to historia o Weronice, która choruje na narkolepsję. Codziennie musi urządzać sobie dwugodzinne drzemki, by normalnie funkcjonować. Weronika nie ma pojęcia, że kiedy ona śpi ktoś w tym czasie wchodzi do jej domu i ją obserwuje. Ta osoba ma na jej punkcie niebezpieczną obsesję i kiedy Weronika zasypia ten ktoś powoli niszczy jej życie.
Pewnego dnia tuż po przebudzeniu widzi, że w salonie na podłodze leży martwa kobieta, która spadła ze schodów w jej domu. To klientka Weroniki, której udzielała korepetycji. Policja rozpoczyna śledztwo. Weronika stara się pozbierać,  ale trudno jej odróżnić prawdę od snu,a to dopiero początek koszmaru.
Do czego tak naprawdę doszło w salonie Weroniki?
Czy grozi jej niebezpieczeństwo?
Kim jest obsesyjny prześladowca?

Przeczytajcie,  a sami przekonacie się.

Wow! Jestem totalnie zachwycona tym rewelacyjnym thrillerem. Książki autorki biorę w ciemno! Za każdym razem dostaję historię mrożącą krew w żyłach  i jestem usatysfakcjonowana lekturą.
Genialnie stworzona fabuła.  Znakomicie wykreowani bohaterowie.  Świetny styl, ciekawe dialogi wciągające już od pierwszej strony.  Autorka porusza w książce temat choroby jaką jest narkolepsja. Na dodatek podczas czytania cały czas zadawałam sobie pytanie kim jest tajemniczy prześladowca. Autorka potrafi budować napięcie i trzymać w niepewności.  Nie zgadłam, kto nim jest i autorce udało się mnie zaskoczyć.  Autorka podsuwa mylne tropy,  a ja czułam niepokój śledząc losy bohaterki.
Jeśli lubicie historie o prześladowcach,  intrygach, tajemnicach i mrocznych klimatach to ta książka będzie dla Was idealną lekturą.
Uwielbiam styl autorki. Jej książki wciągają na maksa i nie można od nich oderwać się ani przez chwilę.  Tak samo było z tą książką.  Autorka trzy genialne historie, przy których nie ma mowy o nudzie.  Nie odłożycie tej książki dopóki nie poznacie rozwiązania  zagadki. Ta historia zahipnotyzuje i wbije Was w fotel na cały wieczór.
Rewelacja!
Z niecierpliwością będę czekała na kolejną powieść autorki.
Polecam gorąco!

Kup książkę Uśpiona

Zamknij oczy
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Zamknij oczy

Ludzie się nie zmieniają, tylko zakładają lepsze maski. Artur obiecywał, że po narodzinach dziecka zmieni status swojej działalności. Choć dla mieszkańców...

Karnawał
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Karnawał

To miała być wspaniała zimowa noc na Mazurach. Zmieniła się jednak w koszmar. Amelia cudem ocalała z tragedii, która rozegrała się w 2002 roku na wyspie...