Uzdrawiające emocje. Rozmowy z Dalajlamą o uważności, emocjach i zdrowiu

Umysł ma ogromny potencjał, a focus działa na to, co chcemy osiągnąć. Od zawsze wszystko co wiąże się z rozwojem osobistym jest u mnie numerem 1.

Dlatego ogromnie byłam ciekawa co współcześni psycholodzy i lekarze wyniosą z rozmów z Dalajlamą czyli w kontrze z tradycją.

Na pewno sama rozmowa niesamowicie ciekawa i kontekst medyczny doskonale mógł być porównany z wiarą, medytacją i uważnością. Patrząc na spis treści, w którym znalazły się takie zagadnienia jak emocje i wpływ na ciało, stres, trauma oraz podstawy biologiczne i natura podświadomości spodziewałam się ogromnej dawki wiedzy. Niestety, ale jak dla mnie właśnie tego było za mało, a za dużo filozofii. Fakty do mnie przemawiają, filozofia już nie bardzo. Dlatego też wiele stron po prostu pomijałam. Rozwleczone rozmowy wielokrotnie nic nie wnoszące znudziły mnie totalnie 😞 Niestety miłości nie ma.

Informacje dodatkowe o Uzdrawiające emocje. Rozmowy z Dalajlamą o uważności, emocjach i zdrowiu:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2022-01-11
Kategoria: Psychologia
ISBN: 9788382021486
Tytuł oryginału: Healing Emotions
Dodał/a opinię: Ksebardo

Zobacz opinie o książce Uzdrawiające emocje. Rozmowy z Dalajlamą o uważności, emocjach i zdrowiu

Kup książkę Uzdrawiające emocje. Rozmowy z Dalajlamą o uważności, emocjach i zdrowiu

Przetwory i nalewki. Moje gotowanie
Okładka ksiązki - Przetwory i nalewki. Moje gotowanie

Numer specjalny "mojego Gotowania" dotyczący przetworów z podziałem na: słodkie, wytrawne, nalewki....

Studia z Architektury Nowoczesnej, tom 11. Architektura mieszkaniowa
Okładka ksiązki - Studia z Architektury Nowoczesnej, tom 11. Architektura mieszkaniowa

Jedenasty tom Studiów z Architektury Nowoczesnej poświęcony został szeroko rozumianej architekturze mieszkaniowej. Każdy z sześciu opracowań dotyczy innego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;