W moim śnie

Mieliście czasem tak, że nakręciliście się na jakąś książkę, mieliście wręcz obsesję na jej punkcie a później baliście się przeczytać? No bo może jednak rozczaruje, zawiedzie, nie spełni oczekiwań...
Ja się tak bałam przeczytać "W moim śnie". Przyszła do mnie piękna książka, śliczne wydanie, obiecujący opis z takim innym, świeżym wątkiem. Obiecująca. Ale czy na pewno ?
Jeżeli macie co do niej takie wątpliwości jak ja to od razu mówię - nie ma się czego bać. Mnie nie zawiodła.
Ta książka jest inna , rzeczywiście nietypowa ale w pozytywny sposób. Wątek paranormalny jest wyjątkowy i intryguje. Ta książka ma w sobie zarówno nieco romansu, erotyki, thrillera i horroru. Ja już od pierwszych stron miałam dreszcze , czytając wieczorem rozglądałam się po kątach. Trzyma w napięciu ale nie tylko.
Bohaterów nie da się nie lubić. Autorka wykreowała ich świetnie. Pola to niespełna 33 letnia singielka, prowadząca kawiarnie z książkami , przyjazna, wesoła wielbicielka BMW i makaronu . Jej zabawne teksty i przemyślenia wywołują uśmiech na twarzy.
Wadim , niby na początku ponurak ale ma w sobie coś co przyciąga nie tylko Polę. Mateusz... Jak zwykle szkoda mi było tego trzeciego w związku . Zwykle w trójkącie miłosnym mam wrażenie, że bohaterka wybrała nie tego ale tu jej się nie dziwię .
Sam wątek snów jest świetny. Czytając uświadomiłam sobie jak sama często mam świadome sny .Tak samo jak Pola, w śnie żegnałam się z babcią , wiedząc, że już jej nie ma, że to ostatnia szansa by spędzić z nią chwilę. Przez to ta książka była mi jeszcze bliższa.
Mimo, że pod koniec dwa wydarzenia , przewidziałam, nie ujęło to uroku całości. Nie nudziłam się nawet przez chwilę. Jedyne co mnie może nie zawiodło a zaskoczyło to wyjątkowo długie rozdziały. Jeśli pomyślicie w trakcie czytania "jeszcze tylko jeden rozdział" możecie się zdziwić ile ta chwila zajmie...
Tak więc zdradzając minimum jak sądzę, żeby nie odebrać nikomu przyjemności z czytania, zapewniam, że wg mnie ta książka jest godna uwagi i sądzę, że przyjemnie spędzicie z nią czas. Polecam

Informacje dodatkowe o W moim śnie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-03-31
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce W moim śnie

Kup książkę W moim śnie

Njord
Joanna Gajewczyk0
Okładka ksiązki - Njord

Zoja rozpoczyna swoje życie od nowa. Przeprowadza się z dzieckiem do Norwegii, gdzie razem z babcią na skalistych Lofotach wynajmuje domki turystom spragnionym...