W poszukiwaniu miłości

„W poszukiwaniu miłości” Katarzyny Janus to literatura obyczajowa, która swoja premierę miała 3 sierpnia.

Maja Bogacka po rozstaniu ze swoim partnerem Filipem, rzuca wszystko i wyjeżdża do Rabki. Chce zacząć wszystko od nowa. Podejmuje pracę w hotelu, gdzie poznaje Huberta. Mimo swojego oporu zakochuje się w nim. Razem urządzają dom, który kupił mężczyzna. Wszystko układa się po ich myśli, są bardzo szczęśliwi, ale ich sielanka nie potrwa długo.

Bohaterowie książki są bardzo realistyczni. Maja to osoba, która wiele w życiu przeszła, ale nie traci nadziei na przyszłość. Znajdziemy tu również czarne charaktery, które starają się namieszać w życiu innych.

Akcja książka osadzona jest w bardzo malowniczej okolicy. Fabuła rozkręca się z każdą czytaną stroną.

Autorka operuje prostym językiem, zrozumiałym dla czytelnika.

Ta książka pokazuje nam co to jest prawdziwa miłość, uczy wybaczenia i zrozumienia dla drugiego człowieka, bo przecież każdemu z nas zdarza się zwątpić i często dajemy się zmanipulować.

Koniec powieści to prawdziwy rollercoaster. Trzyma w napięciu i wywołuje strach o losy bohaterów.

Najnowsza książki autorki bardzo mi się podobała i miło spędziłam z nią czas. Mimo swoich ponad sześciuset stron czyta się szybko, wręcz chciałam więcej.

Książka z pewnością spodoba się czytelnikom, którzy lubią historie o miłości owiane intrygami i bolesnym bagażem doświadczeń bohaterów.

Uważam tę książkę za bardzo wartościową.

Polecam.

Informacje dodatkowe o W poszukiwaniu miłości:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-08-03
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce W poszukiwaniu miłości

Kup książkę W poszukiwaniu miłości

Opowiedz mi swoją historię
Katarzyna Janus0
Okładka ksiązki - Opowiedz mi swoją historię

LOSY LUDZKIE, CZASAMI NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCE I DRAMATYCZNE, POTRAFIĄ JEDNAK MIEĆ SZCZĘŚLIWY FINAŁ, PODOBNIE JAK POPLĄTANE WSTĄŻKI MOŻNA ROZPLĄTAĆ I UŁOŻYĆ...

Mam na imię Walentyna
Katarzyna Janus0
Okładka ksiązki - Mam na imię Walentyna

Nie każda trzydziestolatka wiedzie spokojne, uporządkowane życie. Są też takie, które nadal szukają swojego miejsca na świecie, swojej drogi, bratniej duszy, miłości…...