Wczorajsza róża

Miałam przeczucie, co do tej książki. Widząc okładkę wiedziałam, że to będzie lekka i przyjemna lektura, którą będzie się czytało bardzo szybko.

Magda, główna bohaterka, która jakiś czas temu rozstała się z chłopakiem, pracuje w biurze na pół etatu i stara się wiązać koniec z końcem. Uchodzi za osobę inteligentną i dobrze zorganizowana. Dużo rzeczy musi mieć zaplanowane.
Krzysiek chłopak, o którym mówią, iż jest lovelasem, który zmienia kobiety jak rękawiczki. A przez to ma swoje zasady w życiu.

Magda zawsze uważała, że może Krzysiek i jest przystojny, ale go nie znosi. Jedna impreza potrafi zmienić wszystko.

Historia ta ukazuje nam jak często osadzamy ludzi na podstawie opinii innych. Na pewno każdy, choć raz przykleił do kogoś łatkę, a i sami zapewne nie jedną mamy, czasem słuszne a czasem nie. Książka pokazuje nam, iż przed wydaniem swej opinii powinniśmy poznać dana osobę.

Co znajdziemy w tej historii? Na pewno nie zabraknie przypadkowych zbiegów okoliczności, porachunków mafijnych oraz poświęcenia dla drugiej osoby.

Bardzo podobało mi się, iż głowni bohaterowie na pierwszych stronach książki nie pałali do siebie ogromnym uczuciem. Dosyć wiele znam przypadków w życiu, iż przeciwieństwa się przyciągają. Często zdarza się, iż ktoś, na kogo kompletnie nie zwracamy uwagi, ktoś, kto zdecydowanie odbiega od wymarzonego ideału mężczyzny bądź kobiety, nagle jak za sprawą magicznej różdżki staje się nam kimś bliskimi.

Książka naprawdę jest lekka i przyjemna w czytaniu. Zbliżając się do końca czytałam z zapartym tchem jak to się zakończy. A po przeczytaniu ostatniej strony koniecznie muszę się dowiedzieć, co będzie dalej.

A na koniec, pamiętajcie nie wierzcie plotkom. Często bywa tak, że one nawet nie były blisko prawdy.

Informacje dodatkowe o Wczorajsza róża:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2018-09-19
ISBN: 978-83-8147-056-8
Język oryginału: Polska
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Wczorajsza róża

Kup książkę Wczorajsza róża

Chcę ci zaufać
Daria Rajda 0
Okładka ksiązki - Chcę ci zaufać

Co byś zrobiła, gdyby mąż wyznał Ci zdradę tuż po tym, gdy uprawiał z Tobą seks? Natalia, pomimo późnej pory, postanawia odwiedzić przyjaciółkę, jednak...