Weteran

Ona jest utalentowaną dziennikarką śledczą, która została oszukana przez partnera. Wraca do rodzinnego miasta by lizać rany. On jest weteranem wojennym, który w wybuchu miny stracił rękę i połowę twarzy. Nie wychodzi ze swojego domu, a czas spędza czytając i ćwicząc. Poznają się, gdy Savannah proponuje mu wywiad z okazji Dnia Niepodległości. Ku jej zaskoczeniu Asher - miejscowy odrzutek i samotnik zgadza się. Wbrew wszystkiemu stopniowo rodzi się między nimi pożądanie i... uczucie.
Akcja nie dzieje się przesadnie szybko do czasu, gdy zmieniony przez redaktora naczelnego artykuł bohaterki ujrzy światło dziennie. Od tego momentu miłość Savannah i Ashera poddana jest niejednej próbie. Niedopowiedzenia, rozstanie i ogromna tęsknota - z tymi problemami będą musieli zmierzyć się nasi bohaterowie. Autorka serwuje czytelnikowi emocjonalny rollercoster.
Historia naładowana jest emocjami. Raz bawi, a raz wzrusza. Między bohaterami aż iskrzy. Savannah nie jest jak to zazwyczaj bywa irytującą bohaterką. Jest inteligentna i zabawna. W Asherze jestem zakochana. Totalnie. To taka postać, którą nie sposób nie lubić. Jest dojrzały, opiekuńczy i piekielnie seksowny, mimo okaleczeń i braku obycia towarzyskiego.
,,Weteran" to nie tylko romans/erotyk to książka o braku akceptacji i sile prawdziwej miłości. Gwarantuje, że nie będziecie się przy niej nudzić.
Baśń powinna kończyć się szczęśliwie, prawda? Czy ,,Weteran" skończy się baśniowym ,,i żyli długo i szczęśliwie"? Niestety ja tego Wam nie zdradze. Sami musicie przeczytać. Koniecznie!

,,Weteranem" Katy Regnery otwiera cykl Współczesne Baśnie. Mam ogromną nadzieję, że dalsze tomy także zostaną wydane w Polsce.

Ps. Okładka jest fenomenalna!

Informacje dodatkowe o Weteran:

Wydawnictwo: inne