Więcej niż przyjaciel

👫🏻👫🏻👫🏻Recenzja przedpremierowa👫🏻👫🏻👫🏻

Premiera 07.07.2021

"Więcej niż przyjaciel" - Kristen Callihan

Żeby mogła się narodzić miłość najpierw trzeba czuć się że swoim partnerem jak z przyjacielem.

Ivy, charakterna kobieta z czułym i dobrym sercem. Ma świetne poczucie humoru. Jest także bardzo mądra i ambitna. Umie całą sobą wesprzeć ukochane osoby. Wysłucha i zrozumie.
Jest bardzo młoda, do końca nie wie czego chce od życia, ale z czasem zaczyna dostrzegać to czego chce. Nie poddaje się łatwo, kiedy wie w 100% czego chce to walczy o to.

Gray, gorący futbolista z swiwhnyl charakterem i sercem, które jest w stanie zaopiekować się innymi.
Na początku poznajmy go jako playboya, dużo dziewczyn było w jegi łóżku. Myślał, że imprezami, kobietami i alkoholem żył chwilą, ale zrozumiał, że życie nie na tym polega.
Autorka stworzyła dla Nas bohatera który oprócz talentu ma mózg i serce. Ma ogromną wiedzę, której się wstydzi, ale ona pokazuje że góra mięśni to nie wszystko. Ma też wielkie serce. Wiele razy to nam udowodni.

Ich relacja to przyjaźń. Nic więcej. Do czasu. Kiedy jedno nie może żyć bez drugiego. Dla nich przyjaźń była ważniejsza od pragnień. I to spowodowało że ich miłość była szczera i prawdziwa. Woleli być przyjaciółmi niż stracić siebie gdyby im nie wyszło w związku.

Książka pokazuje, że rozmowa w związku jest na wagę złota. To dzięki szczerości i zaufaniu buduje się trwały związek. Nie można uciekać.

Pokazuje także, że każdy człowiek ma w sobie dobro. A Grey jest idealnym przykładem. Patrzeć na jego wybryki można myśleć o czymś innym, ale trzeba zadać sobie pytanie: dlaczego?

Kocham książki tej autorki za emocje jakie mną targają podczas czytania. To jest cała gama. Autorka jedna rozmowa jest w stanie złamać moje serce lub je skleić i pozwolić by urosło do nieziemskich rozmiarów. Każdy czuły gest i każda smutna historia miała na mnie wpływ.

Od autorki dostajemy fabułę, która jest schematyczna ale dzięki emocjonalności nie daje się tego odczuć. Bohaterowie stworzeni w perfekcyjniy sposób. Pełni zalet ale i wad. Przez to czyni ich bardziej ludzkimi a nie tylko idealną kreację fikcyjną. Futbol też ważnym elementem. Czuć jego emocje podczas meczu, dzięki temu na własnej skórze możemy oduczyć to wszystko co nim targa w danej chwili.
Takie książki kocham, bo do takich historii wrócę nie raz i wiem, że nigdy mi się nie znudzą.
10/10❤

Informacje dodatkowe o Więcej niż przyjaciel:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-07
Tytuł oryginału: The Friend Zone
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Więcej niż przyjaciel

Kup książkę Więcej niż przyjaciel

Niegrzeczny idol
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niegrzeczny idol

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka Ona - zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz...

Ukochany wróg
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Ukochany wróg

Od wrogów do kochanków Pełna emocji opowieść o poznawaniu się na nowo, walce z uprzedzeniami i akceptowaniu własnych, skrywanych przez lata...