Co prawda książka jest wg. wydawcy przeznaczona dla dzieci od lat 6, ale ja sama-osoba dorosła nie na wszystkie pytania znałam odpowiedzi. Dlatego wiek jest sporo zaniżony. Mam nadzieję, że rodzice przed wręczeniem tomiska swojemu dziecku, sami najpierw sprawdzą czy ich pociecha jest gotowa na tę książkę. Bo łatwo dziecko zniechęcić zbyt trudnymi zagadnieniami. Sprawdziłam to na 8-letniej sąsiadce i niestety ale "obrazki fajne, ale za dużo teeego! I jaka ciężka książka"-słowa 8-latki.

Informacje dodatkowe o Wielka księga pytań i odpowiedzi - Człowiek, ziemia, kosmos, zwierzęta, nauka, srodowisko:

Wydawnictwo: Papilon
Data wydania: 2007-09-03
ISBN: 978-83-245-7149-9
Dodał/a opinię: Mamut

Zobacz opinie o książce Wielka księga pytań i odpowiedzi - Człowiek, ziemia, kosmos, zwierzęta, nauka, srodowisko

Kup książkę Wielka księga pytań i odpowiedzi - Człowiek, ziemia, kosmos, zwierzęta, nauka, srodowisko

Nie pytaj o Polskę
Zbiorowe opracowanie0
Okładka ksiązki - Nie pytaj o Polskę

"Nie pytaj o Polskę" to książka, która powstała ze zwątpienia w polskość od święta, ze złości na hurrapatriotów odrzucających wartości ponadnarodowe, ale...

Baśniowa kolekcja. Kopciuszek i inne baśnie
Zbiorowe opracowanie0
Okładka ksiązki - Baśniowa kolekcja. Kopciuszek i inne baśnie

Mała, poręczna książeczka, a w niej trzy, pięknie ilustrowane, klasyczne historie, które pobudzą wyobraźnię i przeniosą dziecko w niesamowity, baśniowy...