Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego

Tom 1 cyklu Wielki Ogarniacz Życia

Bohaterką książki pt. '' Wielki Ogarniacz Życia, czyli Jak być szczęśliwym nie robiąc niczego'' jest Pani Bukowa, która zdradza sekrety swojego życia osobistego i zawodowego.
Jak to każda kobieta lubi rozmawiać, poznawać ciekawych ludzi, a przy tym ich obserwować, dobrze zjeść, pod koniec dnia kończy pizzą oraz lampką wina.
Korzysta z portali internetowych, Facebooka, udziela porad mających na celu pomoc napisanie pracy dyplomowej, opowiada o swojej pracy, na czym polega praca zdalna.
Najlepsze są sytuacje nieprzewidywalne, które jak, twierdzi bohaterka, są nieplanowane.
Zaproponowane przez Panią Bukową rady nie przypadły mi osobiście do gustu.
Sama do końca nie umie się określić, gdyż posiada chwile zawahania, ale spokojnie, można się z nią zaprzyjaźnić pod warunkiem jak, zmieni swój styl odżywiania się.
Nie zabraknie dobrego humoru Pani Bukowej, która jednocześnie jest szczera, a przede wszystkim zaraża luźnym podejściem do życia.
Zaskoczyło mnie jej negatywne podejście do mamy, której porad nie lubi. Jedyne co jest w niej zabawne, że lubi rozmawiać ze swoimi Excelowskimi tabelkami, z którymi pracuje każdego dnia w pracy.
Temperamentu jej nie brakuje, ale jakby troszkę więcej myślała, o ludziach pozytywniej to może inaczej widziała, by jak to jest kiedy, jesteśmy, szczęśliwi wykonując, to co lubimy.
Tekst zawarty w książce czyta się szybko ze względu na dobrze dobraną czcionkę.
Elementem dodatkowym są tutaj komiksy rysunkowe przedstawiające bohaterkę, Panią Bukową, w różnych sytuacjach jej życia.
Polecam przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-10-11
Kategoria: Rozrywka, humor
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego

Kup książkę Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego

Weź się ogarnij
Pani Bukowa0
Okładka ksiązki - Weź się ogarnij

Jeśli kiedykolwiek miałaś wyrzuty sumienia, że nie biegasz codziennie półmaratonu, nie jesz jarmużu, nie segregujesz kolorami idealnie wyprasowanych...