Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach

Autorka Freya v. Stülpnagel napisała ten poradnik po samobójczej śmierci swojego syna. Zrezygnowała z dotychczasowej pracy i jako psychoterapeutka zaczęła pomagać osobom, które są pogrążone w żałobie. Bez Ciebie - wsparcie po stracie bliskiej osoby składa się z siedmiu głównych części. Poradnik wyjaśnia wiele kwestii dotyczących śmierci - istoty żałoby, samobójstwa, odejścia członków rodziny: rodziców, dziecka, brata, siostry oraz ukochanej osoby. Znajdziemy tutaj również rady dla otoczenia, które musi radzić sobie z żałobą bliskiej osoby. Całość przeplatana jest nastrojowymi, refleksyjnymi wierszami oraz czarno-białymi ilustracjami. Książka napisana jest prostym, zrozumiałym językiem. Z pewnością będzie zrozumiała dla każdego. Bez Ciebie - wsparcie po stracie bliskiej osoby jest to swoisty poradnik, w których znajdziemy wiele cennych wskazówek , jak radzić sobie ze śmiercią kogoś bliskiego, ale także jak pomóc osobom pogrążonym w żałobie. Wiadomo, że ta książka nie jest vademecum na całe zło i nie uczyni cudu. Warto jednak przyswoić sobie kilka informacji, które być może sprawią, że będzie nam odrobinę lżej.

Informacje dodatkowe o Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2012-10-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7377-550-3
Dodał/a opinię: testolandia

Zobacz opinie o książce Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach

Kup książkę Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach

Siemowit Zagubiony