Wilczy Lord

Tom 3 cyklu Niepokorni

RECENZJA PATRONACKA!!

Goni pani za jakimś duchem, myląc mnie z nim. Kim jest człowiek, którego tak pani nienawidzi? Czyją noszę twarz?

🐺🐺🐺

Czytacie romanse historyczne?
A może uważacie, że romanse ogólnie to nie wasza bajka?

Kochani, jeśli tak właśnie jest, to znaczy, że nie czytaliście książki „Wilczy Lord” ani poprzednich dwóch części z serii „Niepokorni” autorstwa Melisy Bel.

Dlaczego tak myślę? Bo czytając, którąkolwiek z książek autorki nie da się nie zakochać w jej twórczości. Melisa ma naprawdę bardzo lekkie i przyjemne piórko. W tym wszystkim tworzy historię, które niezwykle absorbują, ekscytują, a także wprowadzają czytelnika w wyśmienity humor.

„Wilczy Lord”, o którym dziś chcę, wam nieco więcej powiedzieć jest właśnie taką książką. Bierzesz ją do ręki i pochłaniasz, aż do ostatniej literki. Nie wiem jednak, co najbardziej mi się w niej podobało.

🐺Wątek miłosny między James i Charlotte, czy wątek dzieci z sierocińca, które swoją drogą były niezwykle rezolutne, urocze i co najważniejsze świetnie wykreowane. Nawet jako dzieci już zwracają na siebie uwagę na tyle, iż chce się wiedzieć, jakie będą ich dalsze losy.

🐺Co się tyczy samej Charlotte i Jamesa. Obje, poznają się już w tomie drugim, kiedy to James udziela Charlotte pomocy, za którą kobieta musi odwdzięczyć się w nieoczekiwany sposób. Pocałunkiem.

🐺W tej części zaś ich historia zaczyna się rozkręcać, kiedy Charlotte chcąc ocalić sierociniec, w którym się wychowała i mieszkające w nim dzieci w przypływie desperacji prosi o wsparcie finansowe właśnie Lorda Jamesa Hamiltona. On jednak nie jest człowiekiem, który robi coś za darmo. Stawia więc warunek, który Charlotte może być trudno spełnić.

Dalej śledzimy, ich grę w kotka i myszkę bawiąc się wyśmienicie przy dialogach, które nie kiedy rozbawią do łez, kiedy indziej rozczulą, a jeszcze indziej rozpalą do czerwoności.

Całą sobą wierzę, że pokochacie tę książkę. Jestem niezmiernie dumna, że mogłam objąć ją swoim patronatem.

Teraz tylko cierpliwie muszę czekać na kontynuację, a uwierzcie mi to prawdziwe wyzwanie.

Gorąco polecam ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Kup książkę Wilczy Lord

Ekscentryczka
Melisa Bel0
Okładka ksiązki - Ekscentryczka

Zupełnie nowa odsłona erotyki; zmysłowa, psychologiczna, niebanalna... Bo seks zaczyna się w głowie... Po uwolnieniu się spod skrzydeł rygorystycznej...

Zabójczy książę
Melisa Bel0
Okładka ksiązki - Zabójczy książę

Książę Evan de Clare uchodzi w towarzystwie za potwora, który doprowadził do śmierci swoją żonę. Mroczny, szorstki i nieprzystępny sieje postrach nawet...