Wilczy Lord

Tom 3 cyklu Niepokorni

Recenzja

"WILCZY LORD"
@melisa.bel.autorka

Cześć Kochani są tu fani romansów historycznych?
Powiem Wam ze ja je uwielbiam i może większość z Was zapyta dlaczego tak je lubię. Zdradzę Wam że kocham sobie wyobrażać ich stroje w to co są ubrani bohaterowie 🙈 może i mała rzecz ale to mnie tak cieszy jak cukierek małe dziecko 🤣🤭

Przejdźmy do sedna książki o czym jest WILCZY LORD? O wilku celebrycie ? Otóż nie chodź tytuł by na to wskazywał 🙉🙊
A teraz tak na poważnie przeczytałam książkę i cóż mogę powiedzieć jestem bardzo ale to bardzo zadowolona że trafiła w moje łapki 😍

Podoba mi się w jaki sposób autorka przeprowadza Nas przez tą historię, nie wprowadza zamieszania haosu I nie miesza nam w głowach tak ze nie wiemy co się dzieje. Wszystko przeprowadza pięknie płynnie i z gracją jak na damę przystało 😉

Fabula książki bardzo mi przypadła do gustu
Dziewczyna wychowana w sierocińcu teraz musi a raczej chce go ocalić i dzieci tam mieszkające. Znajduje wyjście z tej sytuacji i zwraca się do pewnego mężczyzny, nie jest on jednak typem osoby która robi dla kogoś coś za darmo tak więc Lord Hamilton stawia przed Nasza Charlotte pewien warunek. Ale czy ona go spełni? Czy to nie za dużo jak dla niej?

Wiem wiem że się tylko zachwycam ale to moje pierwsze spodkanie twórczością autorki i szczerze mówiąc nie wiedziałam czego się spodziewać. Ale autorka ma tak świetny styl pisania że aż chce się czytać a najwarzniejsze że książka nie jest sztywna możemy się tu też pośmiać 😉
koniecznie muszę nadrobić poprzednie książki ❤

Bohaterowie ach ci bohaterowie 🤭 mimo wszystko bardzo ich polubiłam I bardzo smutno było mi kończyć tą historię mogłabym czytać I czytać bez końca 😉

Autorka wie jak wywołać u czytelnika silne uczuć i świetnie to wykorzystuje. Przez co książka aż kipi emocjami co osobiście bardzo uwielbiam w książkach. Wstrzumuje oddech razem z bohaterami ale i cieszę sie razem z nimi. Kocham to uczucie 😍

Cóż tu dużo mówić ja polecam z całego Serca świetna książka. Mam nadzieję że i Wam przypadnie do gustu ❤

Informacje dodatkowe o Wilczy Lord:

Kup książkę Wilczy Lord

Kapitan Ross
Melisa Bel 0
Okładka ksiązki - Kapitan Ross

Lady Helen Williams jest uważana przez towarzystwo za piękną, niedostępną i… wybredną. Mimo że od trzech sezonów króluje na salonach, nie spieszy...

Cygański Diabeł
Melisa Bel0
Okładka ksiązki - Cygański Diabeł

Sara Stewart nie ma łatwego życia. Zależna od swego brutalnego kuzyna liczy dni, kiedy wreszcie się od niego uwolni. Sprawa jednak się komplikuje, gdy...