Wilki

Każda historia przedstawiona w niej ma głęboko ukryte przemyślenia, a nawet możliwe, że i w którejś z nich odnajdziemy coś znajomego, albo dotyczy nas samych. Pieniądze, sława, ekscytacja, pozycja społeczna, nic nie znaczące relacje. Kto z nas tego nie doświadczył lub sam się tego dopuścił?

Ukazane mamy tu również dwa przedziały czasowe. Pierwszy to krótki opis bohaterów i ich losy, a drugi to sześć lat później, gdzie losy tychże osób wiąże się ze sobą w pewnej sytuacji. No właśnie jakiej i jak z niej wybrną?

Podobała mi się historia młodego studenta medycyny, który na skutek powodzi, traci rodzinę, a sam w wyniku podtopienia ląduje w szpitalu, gdzie zostaje uratowany. Czekają go miesiące rehabilitacji i wielu rozmów z psychologami, aby stanąć na nogi. Później, kiedy już myśli, że nic nie będzie w stanie dać mu radości poznaje atrakcyjną kobietę, z którą planuje związać wspólną przyszłość.

Mamy również ukazaną historię młodej kobiety, która uparcie chciała zostać adwokatem, jednak dość długo się jej to nie udawało. Do czasu. Poznaje mężczyznę na balu, z którym ma romans. Jednak czy dla tak młodej kobiety ta znajomość nie okaże się iluzją?

Robert Gong jak zawsze świetnie pisze. Lekkie pióro, skłanianie do refleksji, ciekawe historie - to tylko nie liczne z jego zalet. Myślę, że książka trafi do wielu osób, choć może nie każdy będzie potrafił prawidłowo ją odebrać, ponieważ w treść bardzo często powinno się wsłuchać, a nie każdy to potrafi. Czasem jest tak, że właśnie nasze wilcze instynkty biorą w górę, tylko czy warto tak wiele poświęcać dla pieniędzy? Na ile jesteś w stanie pozostać człowiekiem, a na ile upodlić się dla korzyści?

Jestem poniekąd trochę rozczarowana, ale nie uważam, że straciłam czas, jednak trochę brakowało mi podziału na rozdziały, a zakończenie troszkę mnie zawiodło, to mimo wszystko polecam. Książkę otrzymałam za punkty w portalu czytam pierwszy.

Informacje dodatkowe o Wilki:

Kup książkę Wilki

W pogoni za miłością
Gong Robert0
Okładka ksiązki - W pogoni za miłością

Proponuję Czytelnikowi debiutancką powieść Roberta Gonga. Wykreowany przez autora główny bohater "Młody" - dziecko z dobrego domu, drugiej połowy...