Wolff

"Wierzę, że nic nie dzieje się przez przypadek, wiesz? We wszystkim zawarty jest tajemny zamysł, którego nie pojmujemy. (...) Wszystko stanowi część czegoś, czego nie możemy pojąć, ale co nami włada."

Czy przypadkowe, bardzo niefortunne, spotkanie może doprowadzić z jednej strony do nieszczęścia a z drugiej do miłości?

Historia Aleksandra Wolffa i Amelii Wysockiej, nie jest kolejną typową, oklepaną przygodą dwójki bohaterów. Co prawda znajdziemy tu bogatego i przystojnego mężczyznę. Z szemraną przeszłością, który lubi kobiety 😈... Ale, mamy też niezbyt urodziwą dziewczynę. Do tego chorą na epilepsję, na której to drodze staje, i to dosłownie, w środku nocy owy łobuz.

Sięgając po książkę wiedziałam, że będzie to coś innego. Nie wiedziałam za to do końca, czy się odnajdę w takim temacie... Jednak autorka pozytywnie mnie zaskoczyła.

Podobało mi się jak przeplatał się przez całą książkę motyw "przypadku" czy też "przeznaczenia", jak kto woli 😉. Do tego było sporo humoru, utarczki słowne bohaterów były z jednej strony bardzo kąśliwe, a z drugiej niesamowicie zabawne.

Co do samych postaci powieści... W Melce imponowało mi jak umie sobie poradzić z chorobą. Nie poddaje się. Jest silną kobietą, która jeszcze potrafi pomagać innym. Za to Olek, pomimo swej złej przeszłości również ma dobre serce. Jego obecne czyny mówią same za siebie. Niestety odzywa się jego przeszłość, a następnie sumienie...

"Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz."

Z tą myślą Was zostawię, aby rozbudzić ciekawość i zachęcając do przeczytania książki 💜 , którą to gorąco polecam.

Jest to idealna pozycja aby ogrzać 💜 w najbliższe jesienne wieczory.

Informacje dodatkowe o Wolff:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-09-15
Dodał/a opinię: KopciuszekXXI

Zobacz opinie o książce Wolff

Kup książkę Wolff

Bliskość tego człowieka, magia chwili i dreszcze, które przebiegały po całym ciele, sprawiały jej mnóstwo rozkoszy.

Pieprz
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pieprz

Emocjonalna bomba! Nie taka oczywista kontynuacja Pociągu. Zdawałoby się, że mimo wielu przeciwności uczucie, jakie połączyło Ewę i Michała, przetrwa...

Kolorowo jak diabli
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Kolorowo jak diabli

"Sami swoi" w wydaniu współczesnym. Gdy Paulina zakochała się w Tomku, miała dziewięć lat i bardzo ambitne plany związane ze swoim dziecięcym zauroczeniem...