Wpadka roku

"Wpadka roku" to kontynuacja "Matki roku".
Mimo, że jej nie czytałam uważam, że można czytać bez znajomości poprzedniej części.
Tatiana ma czterdzieści dwa lata, dwójkę odchowanych dzieci i ustabilizowane życie.
Ustabilizowane dopóki nie dowiaduje się, że zostanie ponownie mamą.
Kiedy postanawia ogłosić to przy rodzinnym obiedzie, dowiaduje się, że jednocześnie zostanie babcią.
Na szczęście zawsze można zwrócić się do przyjaciółki, która również nie stroni od życiowych zawirowań.
Od tych szalonych wiadomości śledzimy kolejne wpadki naszych bohaterów.
Autorka zabiera nas w świat zabawnych zdarzeń i humoru sytuacyjnego. Niejedna z nas odnajdzie tu siebie, a wpadki naszych bohaterów, ich rozkminy i przemyślenia wywołają nie tylko uśmiech na twarzy, ale i przypomną nasze własne wpadeczki.
Bardzo życiowa powieść o przyjaźni, o byciu szczęśliwym, o tym, że nie zawsze wszystko układa się tak jakbyśmy chcieli.
Kolejna książka autorki warta przeczytania.
Ta historia to taki "poprawiacz" nastroju.
Zapraszam do świata Tatiany,bo to książka dla każdej z nas.
Dobra zabawa gwarantowana.

Informacje dodatkowe o Wpadka roku:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2022-04-13
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Wpadka roku

Kup książkę Wpadka roku

Ludzie zbyt rzadko zadają sobie to pytanie: "co mnie uszczęśliwia? Czy robię w tym życiu coś, co sprawia mi radość?". Odbębniają życie. A życie... trzeba przeżywać. I fajnie by było przeżyć kilka chwil szczęścia.

Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.

Tylko ty
Gabriela Gargaś0
Okładka ksiązki - Tylko ty

Książka o wielkiej miłości kobiety do mężczyzny. Opowieść o tym, jak trudne i wymagające odwagi jest adopcyjne rodzicielstwo. Wzruszająca, niekiedy smutna...

Pośród żółtych płatków róż
Gabriela Gargaś0
Okładka ksiązki - Pośród żółtych płatków róż

Losy kilkorga ludzi splatają się niezależnie od ich woli. Podejmowane przez bohaterów decyzje nie należą do łatwych, wręcz przeciwnie, najczęściej są bardzo...