Wybierz mnie

Tom 2 cyklu Oblicza miłości

Po tej lekturze mam jeszcze uśmiech od ucha do ucha i jedynie co mogę powiedzieć o tej książce to, że jest genialna oraz mega cudowna. Jeśli zdecydujecie się na czytanie to pamiętajcie, że to iskra w składzie z prochem. Nuda wam nie grozi, zapewniam w stu procentach.
Akcja jest wartka, z zaskakującymi zwrotami, dialogi są świetne i powodują salwy śmiechu, gdyż mocny, gwałtowny charakter bohaterów oraz upartość często daje o sobie znać.
Autorka napisała fantastyczną historię, dosłownie wziętą z życia, która dla mnie jest wiarygodna i bardzo realistyczna. Pióro pisarki przypadło mi do gustu, jej lekki styl i brak przesadnych opisów oraz sztuczności spowodował, że czyta się powieść naprawdę szybko.
Jeśli zapytacie o czym jest ta książka i co jest w niej takiego wyjątkowego, to wam odpowiem tak. Małgorzata, niby szczęśliwa kobieta w związku i Filip, mężczyzna po rozwodzie, to dwa odmienne typy człowieka. Jednak łączy ich to, że są strasznie uparci, pyskaci i charakterni. Dlatego, gdy tych dwoje ze sobą rozmawia to, aż iskry się sypią a ziemia trzęsie. Ona ognistowłosa, niezależna bizneswoman musi nagle dzielić swój gabinet z facetem, równie zdeterminowanym i nieprzebierającym w słowach. Żadne z nich nie odpuszcza i dąży by jego racja była na wierzchu. Ich pierwsze spotkanie nie było zbyt przyjemne jak i kolejne. Czy dalsze ich relacje się zmienią i będą chociaż poprawne? Czy związek Gośki ze Stefanem ma szansę na powodzenie? Jaka relacja łączy ją z Leksi, Marcelem i Hubertem? Dlaczego Filip potrzebował zmiany otoczenia i wyjechał ze Szwecji?
Nie chcę wam za dużo zdradzać, byście podczas lektury mieli radość z poznawania tej historii. Ta książka jest wspaniała, przepełniona emocjami, ocieka namiętnym seksem, jest prawdziwa przyjaźń oraz miłość. „Wybierz mnie” zmusza do refleksji, przemyśleń. Nie jest to płytki romans, tylko wartościowa i życiowa powieść, którą koniecznie musicie poznać. Brawa za pomysł poznawania losów bohaterów z dwóch perspektyw. Zakończenie mnie totalnie zaskoczyło i potwierdziło moją niechęć do Stefana, w którym od początku coś mi nie pasowało.
Mam nadzieję, że pokochacie ten drugi tom tak jak i ja.

Informacje dodatkowe o Wybierz mnie:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788382194418
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Wybierz mnie

Kup książkę Wybierz mnie

–- Oj, nie! Będziesz się zachowywał jak kulturalny facet, więc żadnego gapienia się na cycki, łapania za tyłek i mówienia o seksie, kumasz? Jeden fałszywy ruch i możesz zapomnieć o świętowaniu środy!

Miłość jest wtedy, kiedy bardziej myślisz o drugiej osobie niż o swoim szczęściu.

Uwierzyć w miłość
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Uwierzyć w miłość

Alicja jest młodą i niezależną kobietą, która z powodzeniem prowadzi własny biznes. Od kiedy przyłapała swojego faceta na zdradzie, przestała wierzyć w...

Pokochaj mnie
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Pokochaj mnie

Bardzo niegrzeczna komedia erotyczna. Kiedy serce jest tak głęboko zranione, że nie ma w nim już miejsca na miłość, ale ciało wciąż ma swoje potrzeby...