Wybierz mnie

Tom 2 cyklu Oblicza miłości

💚💚💚RECENZJA💚💚💚

„Próbuję zapamiętać każdy szczegół, jego zapach, dotyk. Nigdy nie skupiałam się na tym, bo byłam pewna, że będę to miała na wyciągnięcie ręki, już zawsze. A tymczasem przekonałam się, że los jest okrutny.”

Historia Lexi i Marcela zachwyciła mnie, ale to historia rudowłosej Gośki na maxa mnie oczarowała.
Gorący temperamencik, wybuchowy charakterek, oddana przyjaciółka i nagle poznając obecnego faceta, z piekielnie ostrej babki, staje się uległą kurą domową, zaniedbującą przyjaciół, a przede wszystkim swoje JA. Przedziwna relacja ze Stefanem, zresztą rozpoczęta w koszmarnych okolicznościach, tłamsi ją, ale też irytuje jej najbliższych. I nagle w jej biurze pojawia się mega gorący współpracownik prosto z zimnej Szwecji niejaki Filip i zaczyna się między nimi zabawa.Ona od pierwszych chwil ma ochotę udusić go i wysłać tam skąd przyszedł, natomiast on jednocześnie ma ochotę ją przelecieć, oraz trzymać od niej z daleka. Nagle niemile wydarzenie sprawia, że tych dwoje, mimo absolutnie nie sprzyjających okoliczności, zaczyna patrzeć na siebie zupełnie inaczej, co może doprowadzić ich tylko do jednego i nie uniknionego, aczkolwiek baaardzo przyjemnego…
I wszystko mogło by być takie jak powinno, gdyby nie przeszło ść…

Wspaniale bawiłam się przy tej książce, śmiałam się do rozpuku, a teksty Gośki, można by było zapisywać i cytować.
No i wielu rzeczy się od niej nauczyć, np jak zniechęcić do siebie faceta, albo wręcz odwrotnie.
Relacje pomiędzy głównymi bohaterami, relacje z przyjaciółmi, a także z rodzin ą, są świetnie opisana, a dialogi bezbłędne, swojskie, ale też ostre i zaskakujące. Autorka pisze w taki sposób, że książkę się wprost pochłania, a historia jest tak wciągająca i pełna całego wachlarza emocji, że nie sposób się od niej oderwać. Niegrzeczne i pikantne momenty to prawdziwy majstersztyk, a jest ich niemało i są mega gorące. Rozdziały z perspektywy głównych bohaterów, to jest to co bardzo lubię w książkach, bo wtedy dokładnie znamy odczucia obojgu.
Sex, emocje, oddanie i miłość.

Są książki, które się czyta i są takie, które się wręcz wciąga , ta jest właśnie taką!
Reasumując gorąco polecam tą część, jak również poprzednią, choć mimo tego, że to drugi tom, to spokojnie „Wybierz mnie” można
przeczytać oddzielnie.

Pięknie dziękuje wydawnictwu i autorce za możliwość przeczytania i zrecenzowania także drugiego tomy serii OBLICZA MIŁOŚCI i mam cichą nadzieję, że to jeszcze nie koniec, bo ja bym tam widziała, jeszcze co najmniej ze trzy fascynujące historie z dotychczas poznanymi bohaterami.

„- Oj, nie! Będziesz się zachowywał jak kulturalny facet, więc żadnego gapienia się na cycki, łapania za tyłek i mówienia o seksie, kumasz?
Jeden fałszywy ruch i możesz zapomnieć i świętowaniu środy!”

Informacje dodatkowe o Wybierz mnie:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788382194418
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Wybierz mnie

Kup książkę Wybierz mnie

–- Oj, nie! Będziesz się zachowywał jak kulturalny facet, więc żadnego gapienia się na cycki, łapania za tyłek i mówienia o seksie, kumasz? Jeden fałszywy ruch i możesz zapomnieć o świętowaniu środy!

Miłość jest wtedy, kiedy bardziej myślisz o drugiej osobie niż o swoim szczęściu.

Uwierzyć w miłość
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Uwierzyć w miłość

Alicja jest młodą i niezależną kobietą, która z powodzeniem prowadzi własny biznes. Od kiedy przyłapała swojego faceta na zdradzie, przestała wierzyć w...

Pokochaj mnie
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Pokochaj mnie

Bardzo niegrzeczna komedia erotyczna. Kiedy serce jest tak głęboko zranione, że nie ma w nim już miejsca na miłość, ale ciało wciąż ma swoje potrzeby...