Wzrastam. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa

Czytacie poradniki psychologiczne i motywacyjne?

"Wzrastam" to idealna książka dla osób, które nie mogą pogodzić się z trudną przeszłością. Dzięki tej książce dostaniecie wskazówki i porady jak przejść drogę do przemiany oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozbędziecie się negatywnych myśli i przekonacie się, że rozpamiętywanie przeszłości prowadzi do destrukcyjnych zachowań, które działają na naszą szkodę.
Pomoże Wam w tym doświadczona psycholog kliniczna dr Nicole LePera.
Autorka prowadzi popularny profil terapeutyczno - edukacyjny na Instagramie jako @the.holistic.psychologist

Jeśli szukacie wartościowej i rzetelnej książki to w tej znajdziecie cenne porady jak zrobić postęp i ruszyć do przodu.

Polecam!

Informacje dodatkowe o Wzrastam. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-11-09
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: How To Do The Work
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Zobacz opinie o książce Wzrastam. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa

Kup książkę Wzrastam. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa

dr Nicole LePera0
Okładka ksiązki - Jak zerwać z ograniczającymi schematami, złymi relacjami i żyć w zgodzie ze sobą

Autorka zaprasza do przebycia uzdrawiającej podróży z akcentem na związki i relacje międzyludzkie, ponieważ jej celem jest przełamanie szkodliwych schematów...