Z innej bajki

Tom 2 cyklu Wróg mojego brata

„Każdy zasługuje na szczęście, niezależnie od wieku.”

Zdradzona, przez chłopaka, poniżona i wyśmiana, Delia postanawia raz na zawsze skończyć z facetami.
Los jej sprzyja gdyż dostaje staż w wymarzonym domu mody w Barcelonie. Niespodziewanie poznany, hiszpański przystojniak Nicolas, okazuje się być nią tak zauroczony, że choć Delia z tym walczy, daje się ponieść i wkręcić w tą zmysłową relację. Dużo starszy, także po nieudanym związku, oczarowuje dziewczynę do tego stopnia, że szybko zapomina o byłym chłopaku, mimo, że ten nagle próbuje ją odzyskać. Niestety i Nico ma bardzo złe wspomnienia z byłą narzeczoną i ona też zrobi wszystko by zniszczyć rodzącą się miłość, wykorzystując do tego swoją pozycję i bezwzględność.

Książka, w której dużo się dzieje, a zaskakujące sploty zdarzeń łączą, a zarazem dzielą.
Ostry język, ostre powiedzenia, dużo emocji i poważne, ale jakże życiowe tematy takie jak, inna orientacja seksualna, zmiana płci, czy przemoc seksualna.
Ale jest też słodko, uroczo i śmiesznie, ponieważ cała rodzinka Collinsów, to jest dopiero odlot, ich relacje, miłość i trwanie przy sobie na dobre i na złe. Pełne humoru dialogi i ten luz i ta bezgraniczna miłość zarazem. Każdy członek tej rodziny, wnosi do tej historii wiele pozytywnych emocji, natomiast każdy bohater tej książki, pełen wachlarz emocji.

Reasumując, bardzo fajne jest pióro autorki, lekkie, takie na luzie dialogi, ale też poważne i nurtujące tematy.
Książkę „Z innej bajki” świetnie się czyta, a historia jest bardzo wciągająca, nieprzewidywalna i zaskakująca zarazem.
Na pewno będziecie się przy niej dobrze bawić, ale też zaskoczy Was chwilami niepewności i zaskoczenia.

Informacje dodatkowe o Z innej bajki:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2021-07-28
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Z innej bajki

Kup książkę Z innej bajki

Prywatny ochroniarz
Caroline Angel0
Okładka ksiązki - Prywatny ochroniarz

Czy można ochronić się przed miłością?     Praca bodyguarda jest ciężka, odpowiedzialna i wymagająca. Ale dla Dylana nie ma zleceń zbyt...

Wróg mojego brata
Caroline Angel 0
Okładka ksiązki - Wróg mojego brata

Jest idealny w każdym calu. I jest wrogiem!Zaaranżowane małżeństwo? To w XXI wieku raczej rzadko spotykane, nawet wśród rodzin królewskich...