Zabójczy książę

Tom 2 cyklu Co za para !

"Zabójczy Książę" to drugi tom z serii "Co za para!". Przybliża losy Księcia Portland i wychowanej w sierocińcu guwernantki Rosalyn Foster.

Rosalyn udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do rezydencji księcia Evana. Książę bowiem poszukuje guwernantki dla swojej kilkuletniej córki. Krąży plotka, że de Clare zabił swoją żonę, dlatego wszyscy się go boją i unikają jak ognia.  Od tamtej pory nie jest proszony "na salony".

Rosalyn nie przykuwa wzroku pięknym wyglądem. Czarna, skromna suknia zapięta pod samą szyję, okulary oraz ciasno spięty kok nie dodają jej uroku, za to jej cięty język i szczerość zapunktowały u księcia. Dostaje tą posadę.

Matka Evana oraz jego córka od samego początku polubiły pannę Foster. Początkowo jej zachowanie i rewolucje, jakie wprowadza w posiadłości, działają na księcia jak płachta na byka. Nie do końca zgadza się z jej pomysłami. Po pewnym jednak czasie poddaje się im, co wszystkim wychodzi na dobre. Patrzy na Rosalyn jak na nieoszlifowany diament. Wystarczy tylko zdjać z niej tą brzydką, zewnętrzną warstwę.

"Kto się czubi, ten się lubi". To znane powiedzenie idealnie wpasowuje się w omawianą powieść. Pomiędzy pochodzacą z nizin społecznych panną a wysoko urodzonym księciem aż iskrzy. Czy są to iskry nienawiści, a może namiętności? Przekonajcie się sami 😉

Ach, jaka to była cudna przygoda. Czytanie książek Melisy Bel to sama przyjemność. Uwielbiam romansy historyczne wychodzące spod pióra tej autorki, bowiem oprócz świetnej gry słownej, lekkiego stylu i przeniesienia w czasie, otrzymuję także dawkę dobrego humoru. Już czekam na kolejną 😊

Informacje dodatkowe o Zabójczy książę :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-02-27
Dodał/a opinię: Dominika Kus

Zobacz opinie o książce Zabójczy książę

Kup książkę Zabójczy książę

Bezczelna
Melisa Bel 0
Okładka ksiązki - Bezczelna

Kinga jest młodą, utalentowaną skrzypaczką, która świat dorosłych utożsamia z bólem, niezrozumieniem i poniżeniem. Uwięziona pomiędzy wymagającymi...

Ekscentryczka
Melisa Bel0
Okładka ksiązki - Ekscentryczka

Zupełnie nowa odsłona erotyki; zmysłowa, psychologiczna, niebanalna... Bo seks zaczyna się w głowie... Po uwolnieniu się spod skrzydeł rygorystycznej...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;