Zachowaj to dla siebie

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-03-10
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Ponoć każda rodzina ma swoje tajemnice. Zapewne tylko część z nich zostaje odkryta. Jak będzie w tej książce? Na pewno zaskakująco.
Pomimo, że jakoś nie miałam problemu dość wcześnie dodać dwa do dwóch i domyślić się o co też może chodzić. To jednak Autorce udało się mnie zaskoczyć. Na zakończenie uśmiechnęłam się pod nosem, że jednak zostałam wpuszczona w maliny.

Podoba mi się sposób pisania, prowadzenia opowieści, unikanie dłużyzn i budowanie napięcia. Oczywiście byłabym kłamczuchą pisząc super, genialnie, rewelacja. Dlaczego? Dlatego, że były jak dla mnie pewne braki. Dwa podstawowe to portret psychologiczny bohaterów. Wydaje mi się, że w tego rodzaju powieści warto go mocniej zgłębić. Drugi to łatwość odczytania przez czytelnika tego co między słowami. Warto nam to bardziej utrudnić 😉 Jednak to nie psuje przyjemności czytania i odkrywania tajemnicy tej rodziny.

Tym samym całość jest jak dla dla mnie zdecydowanie na plus i na pewno sięgnę po kolejne powieści Autorki. Mogę z czystym sumieniem napisać, że to było dobre!!! A @monika_dworak_autorka ma wielki potencjał 💚 potrafi przykuć uwagę czytelnika, zaskoczyć go nawet wtedy gdy sądzi, że wszystko!!! wie.

Podsumowując... świetna lektura na czas wolny.
Krótkie rozdziały przenosiły mnie w inne sytuacje i miejsca a dzięki temu moja ciekawość była utrzymana na wysokim poziomie.
Gratuluję dobrego debiutu i czekam na kolejne powieści.

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Zachowaj to dla siebie

Kup książkę Zachowaj to dla siebie

Oszukany czas
Kinga Tatkowska