Zakręt

Asia jest kuratorem sądowym, ma męża, trójkę dzieci i wiedzie z pozoru spokojne życie. Wszystko zmienia się kiedy zaczynają przydarzać się kobiecie nieprzyjemne rzeczy. Kto i dlateczego prześladuje Asię? Jak te wydarzenia wpłyną na jej życie?

Książka wciągnęła mnie od samego początku, jestem naprawdę pod wrażeniem takiego debiutu! Przeczytałam ją w półtorej godziny, więc to samo mówi za siebie! Autorka stworzyła ciekawą fabułę, świetnych i bardzo realnych bohaterów, wplotła tutaj wiele życiowych sytuacji, które mogą przytrafić się każdemu z Nas!
Bardzo zaciekawiła mnie praca kuratora sądowego, to co się z nią wiąże, jakie sytuacje mogą spotkać osobę pracująca w tym zawodzie oraz na jakie niebezpieczeństwa są narażeni.
Asia zmaga się z problemami w małżeństwie, ma ostatnio pod górkę w pracy i dodatkowo poznaje tajemniczego Pawła, który zostaje jej współpracownikiem. W życiu kobiety zaczynają dziać się dziwne rzeczy i ma ciągłe wrażenie, że ktoś ją obserwuje.
Muszę przyznać, że obstawiałam w zasadzie każdą osobę odpowiadająca za źle rzeczy w życiu Asi, ale nie tą, która jednak się ich dopuściła, więc jestem zachwycona tym jak autorka budowała całe napięcie i jak umiejętnie poprowadziła całą fabułę! Bardzo chciałabym przeczytać kontynuację, bo myślę, że tam również nasza debiutanka byłaby w stanie nas pozytywnie zaskoczyć! Jeśli szukacie czegoś świeżego i wciągającego, to książka "Zakręt" jest idealna dla Was!

Informacje dodatkowe o Zakręt:

Kup książkę Zakręt

Za zakrętem
Sandra Cicha0
Okładka ksiązki - Za zakrętem

Nie wszystko jest takie, jak się nam wydaje... Po burzliwych przejściach w życiu osobistym Joanna Grabowska ma nadzieję na upragnioną stabilizację u boku...

Deprawacja
Sandra Cicha0
Okładka ksiązki - Deprawacja

Miłość nie wybacza Czersk to mała miejscowość, której mieszkańcy bardzo dobrze się znają i wiedzą o sobie niemal wszystko. A przynajmniej tak im się wydaje… Gdy...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska