Zaopiekuj się mną

Ta książka kusiła mnie od dawna swą piękną , subtelną okładką.
Doskonały debiut polskiej autorki piszącej pod pseudonimem Camilla En @camilla.en.official .
Lauren była zbuntowaną nastolatką , do czasu tragicznego w skutkach wypadku, w którym traci oboje rodziców. Obwinia się za to co się stało. Nie tylko ona zresztą , jej brat zerwał z nią kontakt.
Na szczęście ma starszą siostrę Luizę która nie odwróciła się od niej, zaopiekowała się nią, zabrała na wakacje do Karoliny Północnej .
Tam Lauren przeżywa swą pierwszą miłość , poznaje Simona, cudownego chłopaka. Niestety wakacje dziewczyn dobiegają końca , zakochanym zostaje jedynie tydzień . Wiadomo, że w miłości na odległość ciężko jest wytrwać, zwłaszcza kiedy ta dopiero rozkwita.
Jednak los znów przetnie ich drogi... Kiedy Lauren rozczarowana związkiem a dokładniej mówiąc układem - "łączy nas tylko seks "z Williamem postanawia odpocząć, uciec.
Jednak minęło już pięć lat , oboje się zmienili są dorosłymi ludźmi, czy odżyje dawne uczucie, wzajemne porozumienie? Czy nie za późno na wyjaśnienia i pogodzenie się? Dowiemy się co czuł Simon po wyjeździe ukochanej. A także czy Lauren pogodzi się z bratem.

Cudowna opowieść tak piękna , wzruszająca, o potędze miłości, a także o więziach rodzinnych . Warto przeczytać , uwielbiam takie historie , które mogą przydarzyć się każdemu z nas . I życzę Wam byście odnaleźli prawdziwą miłość . Łza w oku się zakręciła. Doskonale wykreowane postacie, takie rzeczywiste, że naprawdę ich polubiłam.
Czytaliście tę powieść? Jeśli nie koniecznie musicie nadrobić , a ja czekam na kolejną książkę autorki.

Informacje dodatkowe o Zaopiekuj się mną:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2019-11-20
Dodał/a opinię: Judyta Szostak

Tagi: depresja wspomnienia rumunia seks uczucia opieka nastolatka wypadek sierota siostry wakacje układ

Zobacz opinie o książce Zaopiekuj się mną

Kup książkę Zaopiekuj się mną

Odnajdę cię
Camilla En0
Okładka ksiązki - Odnajdę cię

Prawdziwej namiętności nie ostudzi odległość. Anna jeszcze nigdy nie była tak niezdecydowana. Z jednej strony mąż, który zadziwiająco szybko przestał...

To ty mnie uwolnisz. Część 1
Camilla En0
Okładka ksiązki - To ty mnie uwolnisz. Część 1

Paryż to miasto które staje się dla Chloe furtką do lepszego życia. Kiedy opuszcza znienawidzoną Anglię liczy, że we Francji spotka ją szczęście. Poznając...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;