Zapach grzechu

Hejka!

Co aktualnie czytacie?

Ostatnio udało mi się przeczytać książkę, która trochę czekała na swoją kolej a jest to "Zapach grzechu" autorstwa @nana_bekher_autorka od @wydawnictwo.lucky 😊😊

Historię Any i Miguela pochłonęłam w dwa dni, lekkie pióro autorki sprawiło, że książkę czytało się bardzo szybko. Powieść ta zaczyna się bardzo mocno. Ana to szczęśliwa matka i żona, jednak do pewnego czasu. Po przebudzeniu okazuje się, że została sprzedana przez męża. Jest w obcym domu, nie ma pojęcia gdzie znajduje się jej syn, a na dodatek została zgwałcona. Okazuje się, że jej los jest teraz w rękach groźnego gangstera.
Miguel pragnie ją już od momentu w którym ujrzał ją po raz pierwszy, jednak na początku nie daje tego po sobie poznać. Jest oschły, bierze to na co ma ochotę w danym momencie. Z czasem relacja między Aną i Miguelem ulega zmianie.
Czy Miguel przekona do siebie kobietę, z którą chce spełnić resztę życia? Czy po tym wszystkim co przeszła będzie w stanie mu zaufać? "Zapach grzechu" to połączenie erotyku z elementami gangsterskimi. Początek zapowiadał się bardzo ciekawie, był mocny i wciągający, aż chciało się poznać dalszą część tej historii. Z każdą kolejną stroną robiła nam się słodka historia z bardzo wieloma scenami seksu. Będzie również trochę akcji, a także zrobi się niebezpiecznie.

-------

Początkowo szkoda było mi głównej bohaterki, została zgwałcona, porwana. Jednak dosyć szybko przystosowała się do nowej sytuacji.
Jeśli chodzi o Miguela, który był zimnym i groźnym gangsterem, momentalnie stał się kochającym i wspaniałym mężczyzną.
Książka jest dla osób, które lubią romans połączony z erorykiem i porachunkami gangsterskimi. Mimo, tych słodkości, historia ta nie była aż taka zła. Idealnie nadaje się jako odstresowywacz 😊 😊
Czytaliście? Chętnie poznam Wasze opinie na temat tej książki.

Książkę miałam okazję przeczytać dzięki uprzejmości autorki @nana_bekher_autorka oraz @wydawnictwo.lucky Dziękuję bardzo za egzemplarz.

Życzę wszystkim Miłego dnia 🌷🌷

Informacje dodatkowe o Zapach grzechu:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2020-03-20
Dodał/a opinię: Zakreconaa_19

Tagi: Literatura obyczjaowa literatura polska

Zobacz opinie o książce Zapach grzechu

Kup książkę Zapach grzechu

W rytmie namiętności
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - W rytmie namiętności

Gdy pomiędzy braci wchodzi kobieta, nic nie jest oczywiste. Miłosny trójkąt napędzany rytmem namiętności tylko jednemu może przynieść laur zwycięstwa....

Tancerz. Sensualny rytm. Faceci do wynajęcia. Tom 9
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Tancerz. Sensualny rytm. Faceci do wynajęcia. Tom 9

W szalonym rytmie salsy łatwo stracić zmysły. Obserwatorowi z zewnątrz może się wydawać, że Eliana ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Ta piękna...